בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים - מגוון פתרונות מימון שכדאי להכיר

כבעלי עסקים, אנחנו עסוקים כל הזמן בחיפוש אחר פתרונות מימון לעסק שלנו. פתרונות אלו מוצעים בדרך כלל בצורה של הלוואות. את אותן ההלוואות אפשר לקחת מהבנק או אפשר לקחת מגופים חיצוניים שאינם הבנקים (ועל כן סוג זה של הלוואות נקראה הלוואות חוץ בנקאיות).
לפני הכל, כבעלי עסקים המתעניינים בשירות של הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים קטנים, חשוב מאוד שנכיר את כל האפשרויות העומדות בפנינו. כך נוכל לעשות השוואה בין כל פתרונות המימון המוצעים לנו ולבסוף נדע שבחרנו את הפתרון המתאים ביותר עבור העסק שלנו.

קרנות סיוע לעסקים קטנים

אחד הקרנות המוכרות היא הקרן להלוואות בערבות מדינה. מה שכן, יכול להיות שתגישו בקשה והיא לא תתקבל ועל כן במצב כזה, תוכלו לפנות לקרנות פרטיות להן יש רישיון לעסוק בפעילות כלכלית מסוג זה, המספקות הלוואות חוץ בנקאיות באמצעות גורם חיצוני (פילנתרופ למשל). מדובר על הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה עם תנאים מעולים ונוחים.

הלוואה על חשבון קרן השתלמות

כמעט לכולנו יש קרן השתלמות. מדובר על קרן אליה אנו מפקידים כסף כל חודש והיא משמשת למעשה כתכנית חיסכון לכל דבר. אם יש על שמכם קרן השתלמות, תוכלו להגיש בקשה לקבלת מימון הלוואה על חשבון אותה הקרן. בניגוד למימוש תכנית חיסכון שיש לכם בבנק, כאשר אתם מממשים את קרן ההשתלמות, תוכלו לקבל הלוואה בתנאים הרבה יותר טובים מאלו שהיו מוצעים לכם בבנקים. תנאים אלו מתבטאים בחיסכון של ריביות והארכת תקופת ההחזר.

הלוואה דרך כרטיס אשראי

בטח שמתם לב שחברות האשראי משווקות לא מעט את שירות ההלוואות שלהם. מעבר לזה שאותן החברות מציעות לכם להשתמש בכרטיס האשראי שלהן ומספקות לכם מסגרת אשראי חודשית, הם גם מפעילות בהצלחה מסלול של הלוואות לכל מי שצריך. כך למשל, כבעלי עסקים קטנים, תוכלו לפנות לחברת האשראי שלכם ולבקש הלוואה. זו תהיה בסכום של עשרות אלפי שקלים.
את סכום ההלוואה, תוכלו להחזיר דרך תשלומים חודשיים שיועברו לחברת האשראי. מדובר על פתרון מימון שקל יחסית ליישם אותו והוא די נוח ומהיר, יש רק בעיה אחת והיא גובה הריביות של ההלוואות. על כן, שימו לב לנושא הריביות לפני שאתם מגישים בקשה להלוואה מסוג זה.

הלוואות חוץ בנקאיות מחברה פיננסית

בישראל פועלות לא מעט חברות פרטיות המציעות פתרונות מימון לעסקים קטנים. חברות אלו מציעות שירותים כמו הלוואות מהירות קצרות טווח, ניכיון צ'קים והלוואות למימון ציוד או רכבים. גם כאן, בדומה לפתרונות המימון שהוזכרו לעיל, תנאי ההלוואות יהיו דומים יחסית. יש רק לשים לב לנושא הריביות, שעשוי להשתנות מחברה פרטית אחת לאחרת. היתרון הוא שיש מגוון של חברות ויכול להיות שניתן להתמקח על התנאים ועל הריביות.

גיוס הלוואות לאו דווקא מהבנקים

מרבית העסקים מעדיפים לגייס הלוואות אך ורק מהבנקים. מה שכן, במקרים מסוימים הדבר עשוי להתברר כטעות. הלוואות חוץ בנקאיות עשויות גם הן להיות פתרון אידיאלי הן מבחינת גובה האשראי והן מבחינת תנאי הריבית, אך לא רק. למעשה, הלוואות חוץ בנקאיות יכולות לשרת את המטרות והצרכים שלכם, במקרה בו אתם זקוקים להלוואות מיידיות, כלומר הלוואות חוץ בנקאיות דחופות. בצעו בדיקה מעמיקה של כלל פתרונות המימון המוצעים בשוק ובהתאם לכך קחו את ההחלטה הנכונה עבור העסק שלכם.

עדכון אחרון: 5/11/2020 10:25:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: