בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

ממה להיזהר כשלוקחים הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה

התפתחות שוק ההלוואות והאשראי בישראל הובילה לריבוי האופציות עבור מבקשי ההלוואות, והתלות בבנקים פחתה באופן משמעותי. אף על פי שיש שחקנים חדשים במגרש, שמעניקים הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה, חברות רבות מפתות את הציבור עם תנאים שלכאורה אמורים להיות טובים יותר, אך בפועל, לא תמיד נשארות משתלמות כל כך, ומי שאינו בקיא בחוזים שהוא חותם עליהם בעת לקיחת ההלוואה עלול ליפול. אז ממה כדאי להיזהר?

האם איחדתם הלוואות?

לפני לקיחת הלוואה חדשה, תמיד מומלץ לבחון כיצד ניתן לאחד הלוואות. יכול להיות שמשתלם יותר לקחת הלוואה אחת לסילוק כל ההלוואות הקיימות ולסגור תנאי החזר וריבית הוגנת, וכך גם לקבל שליטה גדולה יותר על ההלוואות וגם לקבל תנאים הוגנים, בהם קל יותר לעמוד.

האם אתם משלמים ביטוח על ההלוואות שלכם? ריבוי הלוואות משמעותו גם ריבוי ביטוחים, וזה היתרון הנוסף שבאיחוד הלוואות, שמאפשר לכם לשלם פחות גם על הביטוחים.

הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה, למי פונים?

היום ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות כמעט מכל חברות האשראי, חברות הביטוח ומגוון חברות פיננסיות, שמעניקות הלוואה לכל מטרה. על מנת לבחור את הגוף ממנו תבקשו את ההלוואה, בחנו עבור מה אתם צריכים את הכסף. חברות מסוימות מעניקות מימון לרכב, ואילו אחרות לנדל"ן. כאמור, יש גופים שיעניקו לכם גם הלוואות לכל מטרה החל מחופשה לחו"ל ועד לרכישת ריהוט חדש לדירה.

לטובת העסקים במדינת ישראל הוקמה הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, שמעניקה  הלוואות לעסקים מורשים ולחברות בע"מ החל מ- 100,000 ש"ח. הקרן סירבה לתת לכם הלוואה? אל דאגה, ניתן לפנות לקרנות פרטיות של פילנתרופים, שמעניקות הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה למסורבי הקרן לעסקים. הכלל החשוב ביותר הוא לבחון את הגוף ממנו לוקחים הלוואה. חשוב לבדוק שזו חברה מוכרת, שמגובה מבחינה כלכלית ובעלת רישיון לעסוק בפעילות פיננסית מסוג זה.

המשפעת ריבית על החזרים של הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה

פרט לגובה הריבית, חשוב לבחון גם את סוג הריבית שמשלמים, כיוון שהוא עלול להשפיע על גובה הסיכון וההחזרים באופן משמעותי. הריבית המסוכנת היא ריבית פריים, שיכולה להיות משתלמת היום, אך פחות משתלמת מחר, ולכן, גם במקרים בהם הריבית שלקחתם היא ריבית פריים, מומלץ לסגור הלוואות מסוג זה מוקדם ככל האפשר על מנת לצמצם את הסיכון. כמו כן, יש מסלולי ריביות שמתחילים בריבית נמוכה, שמתייקרת או הופכת להיות תנודתית ככל שעובר הזמן. מריבית זו מומלץ להימנע, במיוחד בהלוואות לטווח ארוך.

האם זה באמת נחוץ לכם?

ריבוי הפיתויים והקלות הרבה בה אנו יכולים לקבל הלוואות גורמים לנו לא מעט פעמים להיות שקולים פחות, ולבזבז הרבה יותר ממה שיש לנו, או ממה שאנו מסוגלים לעמוד בו. עם כל לקיחת הלוואה אנו ממליצים לקחת החלטה מושכלת, ולא להתפתות לכל הצעה, מפתה ככל שתהיה. אחרי הכל, את הכסף שלווים צריך גם להחזיר. על מנת להעריך את הסיכונים ולבחון את מסלולי ההחזרים הכי משתלמים בשבילכם התייעצו עמנו כעת. אנו נשמח לתת לכם תמונה בהירה וברורה ולהשיג לכם את התנאים הכי משתלמים ואופטימליים עבורכם.

עדכון אחרון: 12/19/2019 4:01:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: