בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

כל מה שחשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואות חוץ בנקאיות דחופות

הלוואות חוץ בנקאיות הן למעשה הלוואות הניתנות לכל עסק או לקוח פרטי, לטובת מימון לכל מטרה. ניתן לקבל הלוואה כזו מחברות כדוגמת חברות פיננסיות, קרנות פרטיות, חברות אשראי, חברות ביטוח וכד'. בימים אלו בישראל, הלוואות מסוג זה נהפכו לפופולריות מאוד. הסיבה לכך היא שבנוסף לכך שהן ניתנות לכל מטרה באשר היא ומתנהלות מחוץ למסגרת האשראי ולמסגרות הבנקאיות, הן דורשות פחות התעסקות ביורוקרטית ופחות השקעת זמן ומשאבים בקבלת ההלוואה בהשוואה להלוואות מבנקים או גופים אחרים. עקב כך, הלוואות חוץ בנקאיות דחופות הן למעשה האפשרות המובילה עבור כל בעל עסק שעבורו הדחיפות או הזמן משחק את התפקיד המרכזי, הרלוונטי והחשוב ביותר בלקיחת ההלוואה.

יחד עם זאת, על אף הרצון לקבלת ההלוואה במהירות האפשרית, אנו ממליצים לבחון ולהשקיע בסוג ההלוואה הנלקחת וכן להבין איך להגיע למצב האופטימלי, האידאלי והפרקטי ביותר עבור הלווה. במאמר זה נסביר על תהליך זה והנקודות החשובות ביותר במהלכו.

למה כדאי לשים לב?

כפי שצוין, הלוואות מסוג זה הן אפשרות מובילה עבור כל לקוח פרטי או עסק שמעוניין בהלוואה מידית, ללא התעסקות מיותרת ובזבוזי זמן. כמו כן, ההלוואה אינה משפיעה על חשבון הבנק או על מסגרת האשראי, שמהווה מסגרת נוחות נוספת, אך יש לזכור ולשים לב כי מהצד השני בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית, ניצבות הריביות בדרך שבדרך כלל די גבוהות ותנאי ההחזרה לא תמיד נוחים. במקרה זה נמליץ, על אף הדחיפות, לפנות לייעוץ וליווי בתהליך ההלוואה על מנת לבחון ולמצוא בסופו של דבר את ההלוואה המשתלמת ביותר ולהימנע מסיבוכים בהמשך הדרך, לאחר השימוש בכספי ההלוואה.

בעידן הנוכחי, האפשרויות במצבים כאלה הן רבות. אם ניקח לדוגמה הלוואות מסוג אחר, כמו הלוואות בערבות מדינה לעסקים, נמצא כי תנאי ההחזרים נוחים יותר ואף הריבית נמוכה יותר, אך ההלוואה איננה ניתנת לכל מטרה, סיכויי קבלת ההלוואה נמוכים יותר ובעיקר – תהליך קבלת ההלוואה אורך זמן רב יותר בצורה משמעותית בהשוואה להלוואות מגופים פרטיים או חברות אשראי וביטוח. ישנן חברות רבות המציעות הלוואות ופתרונות מימון, והשוני הקיים בתנאי ההלוואה בין חברה אחת לאחרת יכול להיות משמעותי. לכן, יכול מאוד להיות ששווה להשקיע ולמצוא הלוואות חוץ בנקאיות בריבית נמוכה בעזרת צוות המומחים שלנו ובכך, למעשה, ליהנות מכל העולמות – קבלת הלוואה שלא תשפיע על חשבון הבנק, עם ביורוקרטיה מינימלית, בתנאי ריבית נמוכה, תוך זמן קצר ביותר.

מה אנחנו מציעים?

הלוואות חוץ בנקאיות דחופות ללא ספק מהוות אפשרות איכותית, יעילה ופשוטה ליישום עבור כל מי שמבקש עזרה כלכלית נקודתית, ספציפית ומהירה. למרות זאת, יש לזכור שעדיף להימנע מסיכונים מיותרים בלקיחת הלוואות ובנוסף לבחינת הגופים השונים והאפשרויות השונות, יש לבנות תכנית ליווי ותכנית עסקית להחזרת ההלוואה במקביל לשימוש ממוקד בכספים המגיעים ממנה.

צוות המומחים שלנו באפק ביז מוכיח פעם אחר פעם כי יש על מי לסמוך. עם ניסיון רב בתחום, ידע רחב ועבודה מול גופים רבים מתחומים שונים, אנו מציעים ליווי לכלל שלבי התהליך, מתחילתו לטובת ייעול התהליך בצורה המקסימלית (הרי שהזמן משחק תפקיד משמעותי), תוך התמקדות במציאת הדרך המשתלמת ביותר עבור לוקח ההלוואה. בנוסף לליווי, נבנה תכנית עסקית מתאימה בהתאם לצרכים, בהתאם למטרת ההלוואה ובהתאם לגוף ממנו נלקחה ההלוואה בסופו של דבר, על מנת להוביל למצב האידאלי בו ההלוואה לא מאטה את התפתחות העסק או הפרט ותוקעת מקלות בגלגלים – ולהפך, מצב בו ההלוואה תורמת להתפתחות והתקדמות ממשית. כל זאת במסגרות הזמן הקצרות והיעילות ביותר

עדכון אחרון: 1/27/2020 10:39:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: