בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

אודות חברת אפק

אפק - פתרונות מימון היא חברה מובילה בתחום גיוס האשראי לעסקים בצמיחה. אנו מתמחים במתן אשראי בתנאים מעולים במגוון ערוצים, ביניהם הקרן להלוואות בערבות המדינה. מטרתנו היא לסייע לחברות, עסקים ויזמים לשפר את תזרים המזומנים שלהם ולתרום לשגשוגו של העסק בטווח הקצר והבינוני.

החברה מנוהלת על ידי אבישי כהן, ששימש בעבר ככלכלן בכיר בגוף המוסמך על ידי המדינה לאשר את קבלת ההלוואות בערבות המדינה. כבודק לשעבר בקרן, שהיה ממונה על אישור ושלילת בקשות האשראי שהוגשו לקרן, אבישי מכיר לעומק את תהליך קבלת ההחלטות של הגוף.

אודות אפק פתרונות מימון והלוואות לעסקים

ידע וניסיון נרחב בגיוס הון

את הידע והניסיון הרבים שצבר בשנות עבודתו בקרן, כמו גם את הקשרים ההדוקים שיצר עם מנהלי סניפי הבנקים והמחלקות העסקיות, מעמידים כיום אבישי וצוות אפק לטובת הלקוחות, ומסייעים להם להשיג הלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר.

אפק מורכבת מצוות כלכלנים ואנשי שירות לקוחות מנוסה ואיכותי, ומבטיחה שירות מקצועי ונוח, הן באיסוף מסמכי קרנות המימון השונות וליווי בהליך הבירוקרטי שלהן, והן ברמה המקצועית והביקורתית בבדיקת נתוני לקוחותיה.

 הגיוס עבור לקוחותינו מתבצע בשלושה מסלולים עיקריים:

  • אשראי חוץ בנקאי: אפק מנוהלת בידי הכלכלן אבישי כהן, ששימש בעבר ככלכלן בכיר בקרן בערבות מדינה והיה אחראי על אישור בקשות האשראי החוץ בנקאי של משרד האוצר ומשרד הכלכלה. כיום מלווה עסקים בבקשת הלוואות מהקרן ומגופים חוץ בנקאיים, עם תנאי ריבית והחזר אטרקטיביים ובלעדיים.
  • גיוס הון באמצעות משקיעים: לאפק קשרים ייחודיים עם משקיעים פרטיים וקבוצות משקיעים שמעוניינים לממן ו/או לרכוש פעילויות של חברות במגוון תחומים ובתנאים בלעדיים.
  • גיוס באמצעות מיזוג לשלד ציבורי: אפק מתמחה במיזוג פעילות חברות לשלד ציבורי, ובגיוס באמצעות הנפקת אגרות חוב ו/מניות לציבור דרך הבורסה.

פוטנציאל גיוס גבוה

על מנת למקסם את פוטנציאל הגיוס, אנחנו מדקדקים בפרטי התהליך כולו: מניתוח והבנה של הצרכים הפיננסיים האמיתיים של העסק, דרך בחירת מסלול מתאים וכתיבת תוכנית עסקית בהתאם לערוץ המימון המומלץ, ועד להגשת בקשת ההלוואה בצורה האופטימלית. התוצאה היא גיוס יותר כספים בתנאים יותר טובים.

מאחר ששיטת התמחור שלנו מבוססת בעיקר על הצלחה, אנו רואים בלקוחותינו שותפים עסקיים מלאים. הפעילות העסקית כולה נעשית בצורה שקופה ובשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

עדכון אחרון: 10/28/2019 4:41:00 PM
מספר מדרגים:7 דירוג ממוצע:4.4
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: