בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

אפק - פתרונות מימון מתמחה בגיוס מימון מקרן הלוואות בערבות מדינה לעצמאים, עסקים קטנים ובינוניים בישראל. כחברה המנוהלת בידי אבישי כהן , ששימש בעבר ככלכלן בכיר בקרן, אנו מכירים לעומק את תהליך קבלת ההחלטות של הגוף. אנחנו מעמידים את הידע הזה לטובת לקוחותינו, ומסייעים להם להשיג הלוואות בערבות המדינה בתנאים הטובים ביותר.

קרן בערבות מדינה הוקמה על מנת לסייע בשלושה ערוצים: הקמת עסק חדש, סגירת פערי תזרים ומימון ההון החוזר, ופיתוח והשקעה בעסק. עסקים חדשים ועסקים בעלי מחזור שנתי עד 6.25 מיליון ₪ זכאים להלוואה בגובה של עד 500,000 ₪, ואילו עסקים בעלי מחזור שנתי של מעל 6.25 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪ זכאים להלוואה בגובה של עד 8% מהמחזור השנתי האחרון.

הלוואה בערבות המדינה - יתרונות ברורים:

 • הלוואה חוץ בנקאית שאינה יושבת על התזרים השוטף
 • ריבית נמוכה
 • תנאי החזר נוחים: ההלוואה ניתנת לחמש שנים בהחזרים חודשיים
 • דחיית תשלומים (גרייס לחצי שנה)
 • בטחונות נמוכים: בגובה 10%-25% בלבד מהיקף ההלוואה בהתאם למסלול המימון

 

איך מתקבלות הלוואות בערבות מדינה?

מתוך כלל העסקים שמגישים בקשה להלוואה, רק כ-30 אחוז מהבקשות מאושרות. בקשת הלוואה בהיקף הנכון, כתיבת תכנית עסקית מותאמת לעסק ולענף בו הוא פועל והכנה אישית לבקשה - עשויים לעשות את ההבדל בין דחיית הבקשה לאישורה. את אחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו בגיוס אשראי מהקרן אנו זוקפים להיכרות האישית עם קרן בערבות מדינה ונהליה, ולידע ולניסיון הרב שנצברו במהלך העבודה בקרן.

על מנת להצליח לגייס את הסכום הדרוש עבור לקוחותינו אנחנו בוחנים את הצרכים האמיתיים של העסק ואת הסיכויים לקבלת הלוואה מהקרן בערבות המדינה, ובמקרים מסוימים ממליצים על פתרונות אשראי אחרים. הפעילות העסקית כולה נעשית בצורה שקופה ובשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם.

אנשים המתמחים בגיוס הלוואות בערבות מדינה

גובה ההלוואה המקסימלי:

עסקים חדשים

עד 500,000 ₪

עסקים בעלי מחזור של עד 6.25 מיליון ₪

עד 500,000 ₪

עסקים בעלי מחזור מעל 6.25 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪

8% מהמחזור השנתי האחרון

מסלולים מיוחדים- יצואנים, חקלאים, תעשייה, יו"ש

בין 8%-12% ממחזור ההכנסות השנתי

 

תנאי קרן בערבות מדינה:

תקופת ההלוואה

עד חמש שנים, עם אפשרות לגרייס (דחיית תשלומים) של 6 חודשים

ריבית

לקוחות אפק זכאים לריביות ייחודיות נמוכות במיוחד (בין פריים + 2.9%-1.5%)

ביטחונות נדרשים

25% מגובה ההלוואה, עסקים בהקמה ומסלולים מיוחדים- עד 10% ביטחונות

הקמת הלוואה

עמלה חד פעמית בגובה 1% מההלוואה+ תשלום אגרה בסך 250 ₪

 
הלוואות בערבות מדינה - מידע מפורט

מסלולי ערבות מדינה

קרן בערבות מדינה מעמידה לרשות אפק פתרונות מימון שלושה מסלולים בשביל לגייס את הכסף בפועל.

 • מסלול עסקים בהקמה - מסלול זה מאפשר לכל יזם לקחת פעילות או חברה חדשה ולהזרים לה כסף. המסלול מאפשרת חילת פעילות חדשה עם מלאי ועובדים חדשים.
 • מסלול הון חוזר - במסלול הון חוזר מיועד לחברות ולעסקים המבקשים מימון על פער המימוני שיש להם בין התשלום השוטף לספקים לבין תקבולים מאוחרים מלקוחות.
 • מסלול השקעות ופיתוח בעסק - מסלול השקעות ופיתוח בעסק מתחלק לשניים:
  • מסלול של קרן בערבות מדינה מאפשר השקעה בציוד ובמכונות עם הוצאה חד פעמית גדולה שיגדיל את מחזור הפעילות והרווחיות של החברה.
  • מסלול השקעות של הקרן הדדית מאפשר לקחת מימון של עד 15 מיליון ש"ח לתקופה של 12 שנה בריבית של פריים +2% ולעיתים גם פריים +1.5% ולהוכיח את יכולת ההחזר וגם את יכולת הגידול של החברה בעקבות השקעה זו.

 

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: