בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מה שירותי ניהול כספים צריכים לכלול

ניהול פיננסי מתחיל בתכנון של הפעילות הפיננסית של הארגון. הוא ממשיך לארגונה ובהכוונתה, וכולל גם בקרה תמידית על פעולות רכש וניצול משאבים. ארגונים רבים כושלים בניהול הפיננסי של הארגון, ונקלעים עקב כך למשבר. אילו שירותי ניהול כספים יכולים לסייע להם?

שירותי ניהול כספים – מה זה כולל?

  • קבלת החלטות לצורך השקעה ברכוש קבוע ונכסים שוטפים (תקצוב הון והון חוזר)

  • קבלת החלטות כספיות לצורך גיוס מימון ממשאבים שונים, תקופת המימון, עלות המימון והתשואות.

  • קבלת החלטות על דיבידנדים וחלוקתם לבעלי המניות ולרווחים השמורים.

יעדים מנחים - שירותי ניהול כספים לארגונים

שירותי ניהול כספים מקיף נוגע גם ברכש, גם בהקצאת משאבים וגם בבקרה על הקצאת המשאבים הללו, וכל אלו נועדו להבטיח מספר דברים:

  • אספקה שוטפת והולמת של כספים לצורך תפעול שוטף של הארגון

  • תשואות נאותות לבעלי המניות בחברה

  • ניצול מיטבי ושימוש יעיל וחכם בכספי החברה

  • ביצוע השקעות נכונות לצורך התפתחות העסק ושגשוגו ומינוף הרווחים

  • תכנון מבנה הון תקין שישמור על האיזון שבין חובות הארגון וההון העצמי

מהם תפקידיו של מנהל הכספים שלכם?

מנהל כספים חייב לבצע הערכה של דרישות ההון של הארגון, שתלויה ברווחים ובהוצאות צפויות ובהתאם לכך לבצע הערכות במטרה להגדיל את כושר ההשתכרות של הארגון.

כמו כן, עליו לקבוע את הרכב ההון בהתאם להערכת דרישות ההון שנעשתה ועל פי ניתוח ההון העצמי לטווח הארוך והון שיש לגייס מקרנות, בנקים או גופים פיננסיים שונים.

בנוסף, מנהל הכספים צריך לבחור את המקורות הכספיים הנוספים, ולדאוג לגיוס הכספים. מקורות אלו יכולים לכלול מניות ואג"ח, הלוואות שונות, גיוס משקיעים או פיקדונות ציבוריים בצורת אג"ח.

מנהל הכספים נדרש להחליט באשר לאפיקי ההשקעה של העסק וגודל ההשקעה שמופנה לכל אפיק באופן בטוח, שיאפשר החזר יציב. עליו לדאוג לניהול תזרים המזומנים של העסק ולקבל החלטות באשר לתשלומי שכר, מסים, ספקים, שמירה על מספיק מלאי ועוד.

את הרווח הנקי מנהל הכספים מחליט כיצד לחלק, מהו החלק שיופנה לתכניות הרחבה וחדשנות, ומה יוצהר כדיבידנד.

כל הפעולות הללו חייבות לעבור בקרה תמידית תוך שליטה, שירותי ניהול הכספים של החברה מעניק, ניתוח נתונים, חיזוי פיננסי, בקרת עלויות ורווחים ועוד.

באופן כללי ניתן לחלק שירותי ניהול כספים בעסק לגיוס כספים, הקצאת כספים ותכנון רווחים, שמתבססים על הבנה מעמיקה של שוק ההון ושל השווקים שבהם פועל הארגון.

ניהול פיננסי חכם לעסקים

אפק ביז היא חברה מנוסה, שמתמחה בניהול פיננסי לעסקים. לקוחותינו נהנים מניהול מקיף, שכולל את כל השירותים שמצוינים לעיל, כולל גיוס משקיעים והלוואות ללא ריבית או בתנאים מועדפים. ניסיוננו רב השנים בתחום הוליד מערכות יחסים עם הבנקים והגופים הפיננסיים השונים, שמסייעות לנו יחד עם הידע המקצועי שלנו לתת לקהל הלקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר והניהול הפיננסי שמאפשר לעסקים לשגשג בצורה מיטבית. כי שירותי ניהול כספים חכם ויעיל נועד להוביל את העסקים להצלחה.

עדכון אחרון: 12/24/2019 6:15:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: