בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

כך תקבל הלוואה מקרן הפועלים לעסקים קטנים בקלות ובמהירות

מהי קרן הפועלים לעסקים קטנים?

קרן הפועלים לעסקים היא קרן שהוקמה בשיתוף פעולה בין בנק הפועלים לחברת כלל ביטוח והיא שואפת להתחרות בקרן ההלוואות בערבות המדינה. יש לציין כי תקציב הקרן מוגבל והוא עומד על 8 מיליארד ₪ שיוענקו בשנים הקרובות לבעלי עסקים קטנים, המעוניינים בהקמת עסק חדש, ביצוע השקעות וכדומה. לקרן הפועלים לעסקים קטנים יש מספר קריטריונים שיש לעמוד בהם על-מנת לקבל את ההלוואה, אך היא מציעה לצידם גם כמה תנאים משתלמים:

  1. בעל העסק צריך להציג מחזור הכנסות שנתי של לא יותר מ 25 מיליון ₪.
  2. סכום ההלוואה עומד על עד 500,000 ₪ לעסק, או 10% ממחזור ההכנסות השנתי – הגבוה מבניהם.
  3. ההלוואה ניתנת להחזר ב 72 תשלומים על-פני 6 שנים, עם אפשרות לדחייה של 12 חודשים בתחילת ההחזרים.
  4. הריבית שמציעה הקרן משתנה בהתאם לרמת הסיכון ויכולת ההחזר של העסק, אך נחשבת אטרקטיבית יותר ביחס להלוואה בערבות המדינה ומקורות מימון נוספים.
  5. דרישה להצגת 25% בטחונות אל מול ההלוואה.
  6. הנחה משמעותית בבדיקת בקשת הלוואה והקצאת ההלוואה.

האם כל הבקשות להלוואה מתקבלות?

למרבה הצער, לא כל בעלי העסקים המגישים בקשה לקרן, מקבלים את מבוקשם ולכן נאלצים לפנות למקורות מימון אחרים, אטרקטיביים פחות. במקרים קשים הם אף נאלצים לסגור את העסק או לוותר על החלום של הקמתו. רק 30% מכלל הבקשות לגיוס אשראי דרך הקרן נענות בחיוב ולרוב הדבר נובע מעבודת הכנה חלקית לפני הגשת הבקשה ועם חוסר היכרות עם תנאי הקרן ומגבלותיה. לכן, יש צורך ממשי בפניה לאנשי מקצוע בטרם הגשת הבקשה. חברת ייעוץ מקצועית ואיכותית תוכל לערוך עבורכם בדיקת כדאיות ובמידת הצורך אף להמליץ בפניכם על מקורות מימון אחרים, מהם יש סיכוי רב יותר לקבלת הלוואה. חברה כזו מעסיקה בנקאים, יועצים, כלכלנים ובעלי ידע וניסיון בתחום, שמכירים את הנהלים על בורים ויודעים לחזות מראש את סיכויי קבלת הלוואה מהקרן הנ"ל או כל מקור מימון אחר.

אל תעשו את המהלך לבד – הכינו את הקרקע לפני

מעבר לבדיקת כדאיות, חברה המעניקה ייעוץ וליווי בפניה למקורות מימון כמו קרן הפועלים לעסקים קטנים, מסייעת לכם בכל ההיבטים הקשורים להגשת הבקשה. למשל, אחד מהתנאים של הקרן הוא הכנת תכנית עסקית מסודרת על-ידי יועץ חיצוני מטעם בעל העסק. חברת ייעוץ תוכל להכין עבורכם תכנית שתשקף את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר וכך תגדיל את סיכוייכם לקבלת ההלוואה. בנוסף, לעיתים יש צורך דחוף יחסית בפתרונות מימון, למשל כשמנסים להציל עסק מפני סגירה והדבר נכון גם לגבי הלוואות לעסקים חדשים, שללא מקור מימון הולם לא יוכלו להיפתח. בכל מקרה, פנייה לחברה חיצונית אובייקטיבית וחסרת פניות, תוכל לזרז משמעותית את התהליך ולסייע לבעל העסק להשיג את המימון מהר יותר מאשר אם היה פונה לקרנות בעצמו.

קרן הפועלים לעסקים קטנים הדרך הטובה ביותר להצלת העסק שלך

עדכון אחרון: 7/28/2019 2:08:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: