בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

גם בפנייה אל קרן הלוואות בערבות המדינה חשבו כמה צעדים קדימה

בעל עסק קטן או בינוני? מעוניין לפתוח עסק חדש או להרחיב את הקיים? לשפר את שירותי העסק ויעילותו? או פשוט לשפר את תזרים המזומנים? כנראה שאחת האפשרויות שנלקחו בחשבון בשלב כלשהו היא לקיחת הלוואה לטובת מימוש חזון פיתוח העסק. רבים לא יודעים כי פנייה אל קרן הלוואות בערבות מדינה יכולה להוות אפשרות מצוינת להלוואות מהסוג הזה.

קרן הלוואות בערבות מדינה - אפשרות מובילה אך שווה התעמקות

על אף שזו אפשרות מעולה, יש לדעת כי הליך קבלת ההלוואה ולאחר מכן השימוש בה הוא לא מובן מאליו ואכן יעמיד את אופן ההתנהלות שלך ושל העסק בבעלותך במבחן, שייעודו להבטיח שימוש נבון ומוצלח ובסופו של דבר הצלחת התהליך. עליך להתעמק ולהתכונן לפני קפיצה למים, אך אנחנו כאן בשביל להעביר את הנקודות שעדיין לא חשבת עליהן ואת הדרכים הטובות להתמודד איתן.

שלב הגשת הבקשה

כבר מהשלב הראשון עליך להתעמק בנתונים, להתייעץ עם צוות המומחים שלנו ולהשקיע בתהליך. היתרון של הלוואה בערבות מדינה לעומת הלוואות חוץ בנקאיות מתבטא בתנאים נוחים יותר בצורה מובהקת, אך מבחינה סטטיסטית אחוזי הקבלה אינם גבוהים. בנוסף לכך, יש לציין כי הליך בחינת הבקשה אורך בין חודש לחודשיים, ולכן משתלם לתת את הזמן והקשב ולהימנע מצעדים פזיזים על מנת להגדיל את סיכויי קבלת ההלוואה.

בשלב הגשת הבקשה, ראשית כל, עליך לבדוק כי העסק שבשבילו תוגש הבקשה עומד בכל תנאי הסף שהעמידה הקרן וכי העסק מתאים בצורה הבסיסית ביותר לקבלת ההלוואה. לאחר מכן, יש להעמיק במטרות וביעדים שמוצבים ולהתאימם להלוואה - במידה ותתקבל. יש להבין ולהעמיק בדרישות תזרים המזומנים ולדעת מראש איך תזרים המזומנים מההלוואה יעזור לטובת פיתוח העסק.
הצוות שלנו זמין לטובת התייעצויות כבר בשלב זה, על מנת לנסות ולהוביל להתקדמות גם לשלבים הבאים.

שלב השימוש בהלוואה

הבקשה התקבלה? מעולה! קבלת ההלוואה היא איננה סוף הדרך בתהליך וכעת יש לבחון איך תרצה להשתמש בה. הלוואות בערבות מדינה לעסקים הן הלוואות יחסית נוחות, המאפשרות תקופת זמן יחסית ארוכה להחזרתן (כ-5 שנים) ובריבית נמוכה, מה שמאפשר התעמקות בשימוש בהלוואות, בין אם מדובר בפתיחת עסק או בהרחבת עסק קיים:

  • בפתיחת עסק, עתידים ויכולים לקרות אירועים ותרחישים לא צפויים שקשה לחזות מראש, ולכן ככל הנראה כבעל עסק תרצה להשאיר כסף בצד לטובת מניעת סיכונים עתידיים. אנו נמליץ לחשוב ולחשב איך להשתמש בהשקעה בצורה הנבונה והיעילה ביותר. כזו שתושקע במקומות הנכונים לפי סדר עדיפויות, ובמקביל תדאג להחזיר בזמן את ההלוואה.

  • בעסק קיים, במרבית המקרים בקשת ההלוואה מגיעה בעקבות בעיות בתזרים המזומנים או בעקבות רצון להרחיב ולייעל את העסק. גם כאן נמליץ לך לבחון מראש את סדר העדיפויות ולמקד את השימוש בהלוואה. לעתים, לאחר קבלת הלוואה ניתן "לשכוח" את מטרתה העיקרית ולכן דיוק השימוש בהלוואה, ניתוח ההוצאות וההשקעות ובקרה על השימוש בה תמנע סיכונים כמו בעיית תזרים מזומנים חוזרת או שמא "האטת" העסק במקום ייעולו.

סיכום והמלצה

כפי שצוין, קבלת הלוואות בערבות מדינה אינה מסתכמת בהגשת טפסים ובעמידה בתנאי הסף שהציבה הקרן. ההלוואה היא לבסוף הלוואה בנקאית לכל דבר ועניין ונמליץ לתפוס ולבחון אותה בהתאם. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אותך בכל שלב בתהליך - הן לנסות ולהעלות את סיכויי הקבלה בשלב הגשת הבקשה והן בהמשך הדרך להנחות וללוות לטובת טיפול מוצלח, יעיל ומקצועי בכספי ההלוואה - כל זאת לטובת הבטחת עתיד העסק והצלחתו.

עדכון אחרון: 1/23/2020 11:47:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: