בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

קבלת הלוואות לעסקים קטנים

אם אתם מתכוונים לפתוח עסק חדש בקרוב, ודאי יצא לכם לחשוש שמא לא יהיה לכם תקציב מספק בכדי להריץ את הפרויקט בהתאם לציפיות שלכם. בדרך כלל עסקים חדשים דורשים סכומי השקעה גבוהים, וניתן לומר שהפתרון הרלוונטי ביותר בעבור אלו שאין להם מימון מספק הוא פשוט לקחת הלוואה.

בעל עסק חדש צריך קודם כל לנקוט בכל האמצעים הנדרשים בכדי לוודא שהוא מנהל את עסקיו כשורה. כך למשל, רישוי לעסקים זהו דבר שהסבירות היא גבוהה שתזדקקו. כמובן שישנם גם סוגי עסקים מסוימים, כמו משרדים של בעלי מקצועות חופשיים, כדוגמת עורכי דין, רופאים ורואי חשבון, אשר אינם חייבים בהגשה של רישוי לעסק שלהם. אך בכדי שתיהיו בטוחים שאתם עושים הכל כשורה אתם תהיו חייבים להיוועץ עם הגורמים הרלוונטים לשם כך.

למה לקחת הלוואה?

במידה ויש לכם רעיון לעסק חדש, אך כעת אין לכם את האמצעים הכלכליים לשם מימוש הרעיון, הפתרון הרלוונטי ביותר מבחינתכם יהיה להיעזר במוסד כלכלי שיכול להעניק לכם הלוואות לעסקים קטנים שתכלול את סכום הכסף הנחוץ לכם. אחד הארגונים ששמו להם למטרה לסייע לעסקים היא קרן פועלים לעסקים. כך תוכלו למנוע מצב של דחיית רעיון עסקי זה דבר שעלול לבוא לרעתכם בשלב מסוים בחייו של העסק. תזכרו, ישנה תחרות אדירה בעולם העסקים, ובכדי להצליח צריך להביא לידי ביטוי רעיון עסקי מוביל שמביא ערך מוסף ללקוחות, ואם כבר יצא לכם לחשוב על משהו כזה, אזי עדיף שתממשו אותו בהקדם.

לקיחת הלוואה תאפשר לכם לרכוש ציוד לעסק, לעצב אותו ולשכור שטח מתאים. תנסו פשוט לאתר את צפי ההוצאות הצפויות בראשיתו של העסק שלכם, ובהתאם לזאת תוכלו להחליט על גודל ההלוואה. במידה ואתם לא בטוחים שתוכלו לממש את תוכנית בצורה טבוה ישנם אנשי מקצוע מובילים שיוכלו לסייע לכם ליצור תוכנית עסקית ראשונית ואף לשנים הראשונות של העסק אם תתנהלו בצורה נכונה. כמובן שאתם צריכים לשים לב שאתם לוקחים הלוואה שתיהיו מסוגלים לעמוד בה, כן שאין טעם לקחת הלוואה שלא תוכלו לעמוד בה ואף תפגע בכם בכך שתמנע מכם להוציא כספים על שיווק, פרסום ועיצוב העסק ויאפשרו אך ורק תקצוב מינמלי כדאי שהעסק ימשיך לתפקד בצורה מינימילית ביותר.

יועץ פיננסי מנוסה יוכל לסייע לכם בקבלת החלטות בלקיחת הלוואה. יועץ מקצועי מבית אפק פתרונות מימון יוכל לעזור לכם בבחירה של סוג ההלוואה שמתאימה לאופי העסק שלכם ולעיתים קרובות היא תיהיה הלוואה ללא ריבית בתנאים המתאימים לכם. פשוט תקבעו פגישה בהקדם ונשמח להעניק לכם שירות VIP ויחס אישי.

עדכון אחרון: 5/10/2017 5:23:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: