בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

פתרונות מימון לצורך רכישת דירות יוקרה

רכישת  דירת יוקרה הנה הוצאה כבדה למדי. זה נכון גם למי שהפרוטה, כפי שאומר הביטוי, מצויה בכיסו. אי לכך ובהתאם לזאת, כל מי שמתכנן לרכוש דירת יוקרה למשל באחד הפרויקטים המדוברים של גינדי השקעות צריך להיערך לכך בהתאם. בהיערכות המתאימה אנו מדברים מטבע הדברים על שימוש בפתרונות מימון מגוונים.

משכנתאות ומימון חיצוני

גם אם עדיין לא מצאתם נכס מתאים, שיכול להיות דירת יוקרה למגורים או דירה למטרת השקעה, הגיע הזמן שתכירו לעמק את עולם המימון וההלוואות. על אחת כמה וכמה הדבר נכון במידה ואתם רוצים לסגור חוזה בקרוב עם קבלן או יזם של דירות יוקרה כדוגמת גינדי השקעות. הדבר הראשון שנרצה להדגיש בתחום מימון זה שלא רק משכנתאות יכולות לעמוד מול עיניכם כאשר דרוש לכם פתרון מימוני. יש מגוון רחב של פתרונות שיכולים לשמש למטרות השלמה של המימון.

אם ניקח לדוגמא עצמאי או בעל חברה, יזם או בעל מפעל, שזקוק גם להלוואות אישיות וגם להלוואות עסקיות, יש באפשרותו להגיש בקשה לפתרונות מימון ליזמים ועצמאים, לחברות ולארגונים. מכיוון שישנם אנשים שמבצעים את הדרך ההפוכה, כלומר ממשכנים דירת מגורים כדי לקדם פעילות עסקית, אי אפשר לזלזל בפתרונות המימון העסקיים שיכולים להיות מאוד משתלמים. ניתן למצוא פתרונות מימון כדוגמת הלוואות בערבות מדינה או קרנות מימון ליזמים. יש גם אפשרות לגייס כסף ממשקיעים, באמצעות הנפקות בורסאיות או על ידי פניה לארגונים או עמותות לקידום יצוא ותעשיה. כמו כן, יש עוד פתרונות מימון בנקאיים, חוץ ממשכנתאות, שיכולות לפתור מצוקת מימון – הן לגורמים עסקיים והן לאנשים שרוצים לרכוש נכסי יוקרה ודירות יוקרה.

ישנם כאלה שהתמזל מזלם בבואם רכוש דירת יוקרה כגון אלה שבבנייתם מתמחה גינדי השקעות. בני המזל יכולים להיעזר בהלוואה מהורים או מקרובים עשירים אחרים. ישנם בעלי עסקים (או שותפים בשותפויות) שיכולים להרשות לעצמם למשוך הלוואת בעלים מתוך ההון של העסק. אך אין ספק כי מרבית רוכשי דירות היוקרה יממנו בסופו של דבר את הרכישה תוך שימוש במשכנתא.

תפירת חליפת מימון

מומחי מימון מספרים כי מימון לעסקים מבוסס לרוב על מגוון פתרונות אשראי דורשת הבנה ביתרונות ובחסרונות של כל פתרון ופתרון. אם נתמקד בשלב זה במשכנתא, הרי שהיתרון הגדול של מימון שכזה הינו שמדובר בהלוואה שניתנת בריבית נמוכה וגם בפריסה לתקופה ארוכה. קשה וכמעט בלתי אפשרי למצוא מימון מסוג אחר שניתן לפרוס לעשרים שנה וגם יותר. אך זה לא כל מה שצריך לדעת. צריך להביא שבחשבון כי חליפת מימון אישית יכולה לכלול גם הלוואת בלון או גרייס לתקופת זמן רצויה. בהלוואות כאלה ניתן לדחות את מועד תחילת התשלומים. ובמידה וזקוקים לפתרון ביניים, עד למכירת דירה קודמת, ניתן להיעזר בהלוואות גישור לתקופה של שנתיים או שלוש. 

עדכון אחרון:
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: