בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מימון נדל"ן

מימון נדל"ן בעזרת קרן השקעות מובילה

זכיין לעבודות נדל"ןמי לא חולם על כך שיהיה לו נכס שיהיה רשום על שמו? רוב האנשים מקווים שזו תהיה דירה גדולה ויפה אך אחרים חושבים על נכסים מסוגים שונים. מה שבטוח זה שכדי לקנות נדל"ן אנחנו חייבים שיהיה לנו הון לכך וכאן בדרך כלל מתחילות הבעיות. זה נכון שרבים מאיתנו עובדים קשה כל החיים כדי לחסוך כמה שרק אפשר, אך האם זה באמת מספיק ועוזר? לא בטוח. ברוב המקרים נזדקק לעזרה של ההורים, הלוואה מהבנק או מימון נדל"ן אחר. הבעיה היא שעבור רבים הבנק הוא לא המקום שאליו ניתן לפנות לצורך קבלת משכנתא ובמיוחד אם מדובר על בעיות תקציביות שונות או על אנשים עם חשבונות מוגבלים.

הפתרון החוץ בנקאי שכדאי לכולם להכיר

אם הבנק לא מוכן לתת לכם משכנתא מסיבות כאלה ואחרות, זה עדיין לא אומר שלא תוכלו לקנות לכם דירה או כל נכס אחר. למעשה בימינו ניתן לקבל מימון נדל"ן ממקורות מימון נוספים כך שלא בטוח שייאוש זה הצעד המתבקש כעת. מי שלא יכול לקבל משכנתא מהבנק כיום בכלל סימונים והתרעות שונות יוכל לקבל כספים מקרן כמו BDI אשר גיוס הכספים שלה עומד על לא פחות מ5 מליון ₪.  הגיע הזמן שכולנו נבין שהאופציה של הלוואה חוץ בנקאית מקרן השקעות כתחליף למשכנתא זה בהחלט משהו ששווה לבדוק אותו, כי מה פתאום שנוותר על החלום להיות בעלי נכס במדינת ישראל?

מימון נדל"ן

איך מקבלים את ההלוואה?

בין אם אתם חושבים לפנות לקרן השקעות מסוימת בתור תחליף למשכנתא שהבנק לא מוכן לתת לכם ובין אם אתם רוצים הלוואות לעסקים, כדאי יהיה לבדוק לאיפה בדיוק אתם פונים. זה שיש הרבה גורמים שמהם תוכלו לקבל מימון נדל"ן בהיקף כזה או אחר זה נכון, אך האם מכל גורם כזה באמת כדאי לקבל את ההלוואה הדרושה לכם? או שאולי אתם מעדיפים לבדוק תחילה את התנאים ואת הדרישות השונות? כמובן שעדיף להכיר כמה שיותר אפשרויות כי רק בצורה כזאת תוכלו לדעת מה באמת מתאים לכם.

מימון נדל"ן

בואו לקבל עזרה מהמומחים בתחום ההלוואות

לא אחת קורה שדווקא בגלל שיש גורמים חוץ בנקאיים רבים שישמחו לתת לנו הלוואות אנחנו מרגישים אבודים. ראשית, חשוב לדעת שיש קרנות שונות שמציעות הלוואות רק למטרה ספציפית, בין אם זה קידום העסק, השקעה בעסק או מימון נדל"ן. שנית, כדאי גם להיות מודעים לכך שבעזרת המומחים בתחום ניתן יהיה להבין לאיזו קרן משתלם יותר לפנות בכל מצב שבו אתם זקוקים לעזרה. האם אתם רוצים לפנות אל קרן מוכרת וידועה? או שאולי אתם רוצים דווקא קרן קטנה יותר? איפה הסיכוי שלכם לקבל את הסכום הדרוש לכם יותר גדול? על כל השאלות האלה ועוד יוכלו לענות לכם המומחים, אז למה אתם מחכים? בואו להתייעץ עוד היום ולקבל את ההלוואה שתסייע לכם לקנות את הנכס הנחשק.

 

עדכון אחרון: 12/19/2017 12:47:00 PM
מספר מדרגים:44 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: