בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מימון לעסקים באמצעות ערבות מדינה

תזרים מזומנים למימון לעסקכל עסק במדינת ישראל ובכלל בעולם זקוק למימון וזו עובדה. בין אם יש לך עסק קיים קטן, גדול או בינוני ובין אם אתה מתכנן לפתוח עסק חדש, לא משנה באיזה תחום או באיזה ענף, כולם זקוקים למימון על מנת שהעסק יוכל להתקיים ולתפקד בהצלחה. כשמדובר על עסקים קטנים ובינוניים, חשוב להכיר מראש את אפשרויות המימון ובפרט את האופציה של מימון לעסק באמצעות ערבות המדינה, זאת מהסיבה שרוב ההלוואות לעסקים קטנים ניתנות בשיטה זו.

בכתבה הבאה נבין מה זה אומר מימון לעסק, מי זקוק לזה ומתי ונבאר את המושג מימון באמצעות הלוואה בערבות מדינה, כך שגם אתה תוכל ליהנות מסיוע כלכלי לעסק שלך, משמע ממימון אטרקטיבי ומשתלם, שכולל גיוס אשראי מהיר בתנאי הלוואה טובים ובעתיד גם אופציה לשיפור תזרים מזומנים וכיסוי מלא ונוח של המימון אותו לקחת.

מה זה אומר מימון לעסק ומי זקוק למימון?

המשמעות של המימון הנה הכנסת כספים לעסק שלך ממקורות חיצוניים, שאינם הון עצמי ו/או הרווחים של העסק. כפי שאתה וודאי יודע, כל עסק נדרש בשלב זה או אחר של חייו למימון ואין אפשרות להקים ולנהל עסק ללא המימון, במיוחד כשמדובר על עסקים קטנים ובינויים, אבל לא רק.

לפני שבוחרים מימון לעסק חשוב לבחון האם היא משתלמת בהיבט גובה הריביות והתאמה לצרכים של העסק, מה צפי ההכנסות וכמובן, מה מידת היכולת להחזיר את אותו מימון. מומלץ לבצע סקר מקדים אודות המקורות האפשריים למימון העסק שלך, זאת כדי שתוכל לבחור מסלול מימון שיקדם את העסק ויבטיח שתיהנה מצמיחה כלכלית בטוחה לאורך זמן.

כשבודקים מימון יש להבין מה הם צרכי האשראי, מה הם תנאי ההחזר של המימון, כמה מימון דרוש לעסק שלך, תוך כמה זמן תוכל להחזיר את ההלוואה, כמה אתה מסוגל להחזיר כל חודש, כמה יעלה לך המימון בהקשר של גובה ריביות שתצטרך לשלם, מה הן העמלות ומה הטבות המס הצפויות עבור אותו מימון שלקחת, האם אתה מוכן שנותני המימון יהפכו לשותפים או יתערבו בעסק ועוד כהנה וכהנה.

סוגי המימון העסקי שקיימים במדינת ישראל

קיימים מגוון סוגי מימון עסקי בישראל. המימון הנו סיוע כלכלי של קרנות שונות, אשר מטרתן העיקרית הנה לעודד  ולסייע כלכלית להקמת עסקים חדשים וכן לעסקים בתחילת דרכם ו/או עסקים שנמצאים במשבר כלכלי וזקוקים לסיוע. זאת מן הסתם מעבר לכסף שאותן קרנות מימון מרוויחות בזכות העזרה שהן מעניקות לך.

ישנן אופציות שונות למימון ובכלל זאת: הלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות, קרנות מימון ייעודיות, דוגמת הלוואה בערבות מדינה, הלוואה ללא ריבית של קרן נתן, הלוואה של קרן פועלים לעסקים וכמו כן גם אפשרות למימון פרטי. הלוואה בערבות מדינה הנה חלק מקרנות המימון והיא מאפשרת לך ליהנות מהלוואה בתנאים נוחים במיוחד ביחס להלוואות אחרות.

מימון לעסקים

יותר על מימון עסקי של הלוואה בערבות מדינה

מימון דרך הלוואה בערבות מדינה מסייע לעסקים בתחילת דרכם ולבעלי עסקים, לבעלי עסקים שזקוקים לסיוע בסגירה של פערי תזרים או לכאלו שרוצים להקים עסק חדש. מדובר לרוב על עסקים קטנים ובינוניים שפונים למדינה בבקשה לקבל סיוע למטרות עסקיות כאלו ואחרות והמדינה בוחנת את הנתונים של אותו עסק קיים או פוטנציאלי כדי להחליט האם להעניק את הסיוע המבוקש או לא.

במידה ויש לך עסק עם מחזור שנתי או עם צפי מחזור שנתי של עד 6.25 מיליון ₪ תוכל לקבל הלוואה של עד 500,000 ₪ ובמידה ויש לך עסק עם מחזור שנתי או צפי של מעל 6.25 מיליון ₪ ועד 100 מיליון ₪ תוכל לקבל הלוואה בגובה שלא יעלה על 8% מהמחזור השנתי האחרון של העסק שלך. כמו כן, תוכל ליהנות משיעורי ריבית אטרקטיביים וכן מפתרונות מימון נוספים ונוחים.

לבחור נכון את המימון וליהנות מתנאים טובים!

הכל נשמע מצוין, אבל ישנה בעיה מסוימת. רק 30% מאלו שמגישים בקשה למימון אכן מקבלים אישור ובפרט בקשה למימון  באמצעות הלוואה בערבות מדינה. לכן, כדאי מאוד להתייעץ עם גורם  מקצועי ומנוסה בתחום ההשקעות והמימון, כזה שידע להתאים עבורך את תכנית המימון הטובה ביותר לעסק שלך, תכנית שתאפשר לך לגייס אשראי במהירות, בריביות נמוכות ובהתאמה מדויקת לצרכים העסקיים שלך.

אפק פתרונות מימון מציעה מגוון אפשרויות מימון בערבות מדינה בתנאים מצוינים ומותאמים!

רוצה לשמוע עוד? חייג/י: 09-8788669

עדכון אחרון: 12/19/2017 12:32:00 PM
מספר מדרגים:23 דירוג ממוצע:3.9
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: