בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מידע מקיף אודות הלוואות בערבות מדינה

בעולם בכלל ובמדינת ישראל בפרט אנשים זקוקים להלוואות על מנת להוציא לפועל ולממש את תכניותיהם, הן האישיות ובמיוחד העסקיות. כשמדובר על הלוואות לעסקים, ישנה חשיבות רבה לבחירת סוג ההלוואה, זאת בשל ההשלכות המשמעויות שיש לאותה בחירה על העסק שלך בהמשך.

המטרה המרכזית כשרוצים לקחת הלוואה לטובת העסק היא לבחון מראש את המטרות העסקיות שלך ולמצוא את פתרונות המימון הטובים ביותר עבורך, אלו שיהיו מותאמים לצרכיך ויתנו מענה מקיף לגיוס אשראי מהיר ומשתלם, בתנאים טובים ובאחריות וכמובן בהמשך, גם יאפשרו לך לשפר את תזרים המזומנים של העסק.

ישנם הרבה פתרונות בהקשר זה, כמו לדוגמא הלוואות חוץ בנקאיות, אך העובדות בשטח מוכיחות שאחד מפתרונות המימון המוכרים והטובים כשמדובר על הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים הינו הלוואות בערבות המדינה. בכתבה הבאה נסקור בפניך הכל אודות הנושא, כדי שגם אתה תוכל לבצע בחירה טובה, בדרך לפתרון המימון הכדאי ביותר לעסק שלך.

מה זה הלוואות בערבות מדינה ולמי זה מתאים?

אודות הלוואות בערבות מדינהכפי שאתה וודאי יודע כל עסק וגם העסק שלך זקוק למזומנים שיזרמו אליו באופן מידי בתהליך הקמתו וגם לאחר מכן. הלוואה בערבות מדינה מאפשרת לך כבעל עסק ליהנות מהלוואה מהבנק לכל דבר ועניין, רק בתנאים נוחים הרבה יותר. ההלוואה הנה הלוואה לטווח ארוך, לרוב כחמש שנים ובעל העסק מחזיר את הכספים לבנק בתנאים נוחים יותר  ביחס להלוואות אחרות.

הלוואה בערבות מדינה מתאימה בעיקר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, שרוצים להקים עסק חדש או לבצע שינויים בעסק קיים, דוגמת ייצור או רכישת מלאי חדש, השכרת שטח חדש וכן הלאה.

מה שכן, חשוב שתדע שהליך גיוס האשראי הנו הליך מסודר ומבוקר, בו העסק שלך צפוי להיבחן במספר קריטריונים, כשהראשון שבהם הנו האם העסק שלך עובר את תנאי הסף של הקרן ובכלל זאת: אם אין לך חובות קודמים לרשויות המדינה ו/או לבנקים. רק אז תוכל להגיש בקשה להלוואה בערבות מדינה.

היתרונות הברורים של הלוואה בערבות מדינה

השוני בין הלוואה בערבות מדינה לבין הלוואות לעסקים באפיקים אחרים, נסוב בעיקר סביב עניין הערבות. כאשר עסק קטן לוקח הלוואה בערבות מדינה הבנק מקבל ערבות מהמדינה על סך של בין 75 ל-90 אחוז ויתר הביטחונות ניתנים על ידי העסק עצמו, מה שמעודד בנקים לתת לאותם עסקים קטנים הלוואות.

לעומת זאת, בהלוואות אחרות הערבות היא של גורמים פרטיים הקשורים לעסק, מה שמצמצם מן הסתם את כמות העסקים שאכן זוכים לקבל הלוואה, זאת בשל חשש של הבנקים להיעדר כיסוי עבור אותן הלוואות. הפריסה של ההלוואה לרוב נעשית על פני חמש שנים ובשיעור ריבית שאיננו עולה על פריים שלושה וחצי פלוס אחוז, שיעור טוב יותר מהלוואות אחרות שכנראה תקבל.

המטרה המרכזית והסיבה שבגינה בכלל החל כל נושא הלוואות בערבות מדינה הנה לאפשר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לקחת הלוואות וכמו כן, להוזיל משמעותית את העלויות הנלוות כשמדובר על הלוואות לעסקים קטנים. הלוואות מסוג זה מעודדות את הצמיחה במשק ונותנות הזדמנות שווה לעסקים כמוך, להשתלב במעגל העסקי ולצמוח עם הרעיון של העסק קדימה, ראשית בפן הכלכלי.

אודות הלוואות בערבות מדינה

הלוואות לעסקים בתנאים הנוחים והטובים ביותר!

לסיכומו של עניין, הלוואות בערבות מדינה הנן פתרון מימון מצוין לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, אשר רוצים לגייס אשראי במהירות, בתנאים נוחים וללא בלבולי מוח מיותרים. הכיסוי שהמדינה מספקת לאותו עסק מעודד את הבנקים לאשר את ההלוואה ולמעשה כל הצדדים יוצאים מורווחים.

לפני שבוחרים את סוג ההלוואה מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע שמבינים בתחום ההלוואות, זאת כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי העסק שלך. יועצי מימון והשקעות ידעו לבחון לפני את כל הפרטים שרלוונטיים לטובת קבלת ההלוואה ויוכלו להמליץ לך על המסלול הכדאי והמשתלם ביותר עבורך.

אם גם אתה נמצא בתהליך של פתיחת עסק או שכבר יש לך עסק ואתה מעוניין לבדוק על אופציות מימון וגיוס אשראי חדשות, כדאי מאוד שתשקול לקחת הלוואה בערבות מדינה, הלוואה שכנראה תהיה יותר משתלמת עבורך, תאושר במהירות ותאפשר לך להוביל את העסק קדימה בבטחה.

אפק פתרונות מימון מציעה מגוון הלוואות בערבות מדינה בתנאים מצוינים ובהתאמה לדרישתך!

רוצה לשמוע עוד? חייג/י: 09-8788669

עדכון אחרון: 3/12/2020 3:42:00 PM
מספר מדרגים:90 דירוג ממוצע:4.8
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: