בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מהם התהליכים בקבלת הלוואה בערבות המדינה

עסקים רבים מחפשים פתרונות מימון. אם בעבר בעלי העסקים היו פונים לבנק והייתה מתקבלת תשובה שלילית כיום בעלי עסקים יכולים לפנות לקבלת הלוואה בערבות מדינה במטרה לממש  את הפוטנציאל שלהם . במטרה לסייע לעסקים החליטה המדינה להעניק הלוואה

בעלי העסקים צריכים ערבות אישית

לצורך פיתוח העסק הכולל הפקת חשבוניות אונליין בעלי עסקים צריכים ערבות אישית ואילו בעלי עסקים המבקשים הלוואה לצורך התרחבות הם צריכים להוכיח כי מדובר בהשקעה עצמית של לפחות 20% מכל השקעה מתוכננת.לצורך קבלת ההלוואה יש למלא שאלון המתאים למקרים שונים – עסק בהקמה, עסק המעוניין להתרחב או עסק הזקוק להון חוזר.  הבקשה לקבלת הלוואה מטעם המדינה נבחנת על ידי חברה בשם BDSK אשר מונתה על ידי נציגים מהמדינה במטרה ללוות את ההליך. במסגרת ההליך הבקשה מגיעה  לוועדה בה חברים מטעם החברה . לאחר קבלת תשובה חיובית מטעם הוועדה ניתנת ההלוואה.

 הגשת מסמכים הכוללים דוחות כספיים ודפי בנק

כחלק מהגשת הבקשה בעלי עסקים נדרשים להגיש מסמכים הכוללים דוחות כספיים ודפי בנק. על מנת להיערך לכך בצורה הטובה ביותר רבים עושים שימוש בשירותיו של יועץ עסקי. ביכולתו של יועץ עסקי לתרום רבות לזירוז ההליך מול הקרן. ביכולתו של יועץ עסקי מנוסה לומר לבעלי עסקים אילו מסמכים נוספים יש להגיש לקרן במטרה להגדיל את הסיכויים לקבלת המלצה חיובית. אם בעבר היה ניתן לראות עיסוק עם חשבוניות הרי מעבר להפקת חשבוניות אונליין (www.invoice-maven.co.il) מקל מאד על בעלי העסקים.

  בניית תוכנית עסקית

חשוב ביותר להגיש לכלכלני הקרן תוכנית עסקית הבנויה בהתאם לדרישות של הגוף המתאם. אם תיתכן סטייה בתוכנית הרי הדבר עשוי לפגוע בסיכויים לקבלת הלוואה בערבות מדינה ולכן יועץ עסקי בעל ניסיון רב  אשר הגיש תוכניות רבות ידע בדיוק אילו סעיפים הכלכלנים מעוניינים לראות במטרה לאשר את התוכנית .ללא בניית תוכנית עסקית יהיה קשה מאד להתקדם הלאה לקראת המטרה הסופית – קבלת הלוואה מטעם המדינה והתוצאה עשויה להיות פגיעה בעסק ולכן קיימת חשיבות להגיע מוכנים ככל הניתן ולנסח תוכנית עסקית מתאימה אשר תוביל לקבלת הלוואה בתנאים משתלמים.

הפקת חשבוניות אונליין

כיום בעלי עסקים רבים עוברים לעולם ללא נייר וללא דואר- משמעות הדבר אין צורך בקלסרים או ארונות לתיעוד העסק. בעולם העסקים התחרותי יש חשיבות רבה לא להישאר מאחור בעת המעבר להפקת מסמכים דיגיטליים העסק יכול להתקדם. באמצעות הפקת חשבוניות אונליין ניתן להתקדם לעולם טכנולוגי יותר. כאשר כל המסמכים מופקים באמצעות מערכת ניתן למצוא בכל שלב נתון את המסמכים השונים. יתרון נוסף הוא כי כל מסמך נשלח בדואר אלקטרוני ואין צורך להגיע לדואר.

עדכון אחרון: 3/24/2019 3:03:00 PM
מספר מדרגים:9 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: