בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מהם היתרונות של עסק בלקיחת הלוואת חוץ בנקאיות?

כל עסק זקוק לתזרים מזומנים שיאפשר לו להתנהל באופן שוטף, ולפעמים גם הון ראשוני בלתי מבוטל לצורך ההקמה שלו. הצורך לקחת הלוואה הופך למהותי, אבל זה לא דבר פשוט. פעמים רבות הבנקים מערימים קשיים, למשל מסכת בירוקרטית שיש לעבור בדרך לאישורה של ההלוואה, ערבים להשבת הכספים לבנק וכן הלאה. התוצאה היא שלא כולם יכולים או מעוניינים לקחת הלוואה דרך הבנק. החדשות הטובות הן שיש פתרון אחד שמושך אנשי עסק רבים, והוא לקיחת הלוואות חוץ בנקאיות. על המעלות של הלוואות חוץ בנקאיות הללו תוכלו לקרוא במאמר הנוכחי.

הליך האישור של הלוואות חוץ בנקאיות לעומת בנקים

  1. תנאי אישור נוחים יותר – לעומת מסכת הקשיים והאישורים שדורש הבנק, הגופים החוץ בנקאיים מעבירים את הלקוח הליך פשוט יותר ועל פי רוב – גם מהיר יותר. עסק שמחפש הלוואה בתוך פרק זמן מהיר יראה זאת כיתרון עצום (לפעמים העסק אינו יכול להמתין שבועות ארוכים לקבלת ההלוואה), וכך גם כל עסק שמעדיף להימנע מהליכים בירוקרטיים ארוכים.
  2. פחות ערבויות – בעוד שהבנקים דורשים ערבויות גבוהות לצורך אישור ההלוואה, יכול להתקיים מצב שבהלוואה חוץ בנקאית הערבויות האלה לא יידרשו: זה יתרון משמעותי כי לעסקים רבים קשה למצוא ערבים בסכומים שהבנקים מחייבים אותם. בהלוואות חוץ בנקאיות התמונה שונה, כאשר גם אם כן עולה הצורך בערבויות, הדרישות יהיו משמעותית פחות מחמירות לעומת אלו של הבנקים.

מגוון רחב של אופציות

  1. הלוואות חוץ בנקאיות מכניסות אותנו לתוך עולם רחב מאד. יש גורמים רבים שמספקים הלוואות מהסוג הזה, לצד מסלולים שונים אצל כל אחד מהם. ככל שמגוון האופציות לבחירה עולה – כך גדלים הסיכויים שאנשי העסק ימצאו הצעה משתלמת המתאימה להם.
  2. הלוואות חוץ בנקאיות מציעות פעמים רבות פתח למיקוח ולשיפור תנאי הבסיס של ההלווואה, מה שהרבה יותר נדיר בשדה המשחק הבנקאי – שדה משחק שבו הבנקים הם אלה שנמצאים בדרגת עדיפות לעומת הלקוחות, מה שמקטין את ההתגמשות שלהם. אם אנשי העסק עומדים על שלהם וגם בודקים מה ההצעות של חברות פיננסיות מתחרות, גדלים הסיכויים לשיפור תנאי ההלוואה.

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות מעניקות יותר חופש כלכלי

  1. הלוואות שאנחנו מקבלים דרך הבנק מגבילות את ההתנהלות שלנו מולו, או אפילו את ההתנהלות הכלכלית כמכלול: כך, למשל, ההלוואות עלולות "לחנוק" את הלקוח מבחינה כלכלית. הלוואות חוץ בנקאיות אינן נכללות בשיקולי המסגרת או האובליגו, ולכן אינן פוגעות בסיכויים של העסק לקחת הלוואות עתידיות.

שיפור התנאיםהלוואות לעסקים שהן חוץ בנקאיות מקטינות את ה"עומס" של הלקוח על הבנק, ולכן עשויות להביא למצב שבו התנאים שלו בפעולות אחרות יהיו משופרים. כך, למשל, אם כעבור מספר שנים הוא יחליט כן לברר על קבלת הלוואה דרך הבנק, יכול להיות שהתנאים שלה יהיו משתלמים יותר.

עדכון אחרון: 3/24/2019 2:48:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: