בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

לא קיבלתם פיצוי מהעבודה לאחר שעזבתם?

איך תתפרנסו ללא פיצוי מהעבודה עד להשתלבות בתפקיד חדש

פיטורים ובמיוחד כאלה שמגיעים "משומקום", מעמידים לפעמים את העובדים לשעבר במצב כלכלי כמעט בלתי אפשרי. בשוק התעסוקה של ימינו קשה להשתלב במהרה בעבודה חדשה והדבר בולט במאוד עבור מי שמחפש תפקיד, אשר גם דורש ניסיון והשכלה ספציפיים. אם לא קיבלתם פיצוי מהעבודה לאחר העזיבה, מסיבות שונות, תצטרכו למצוא פתרון פיננסי שיאפשר לכם מרחב נשימה, עד שתשתלבו במשרה חדשה ותתחילו להכניס שוב כסף הביתה. ישנם לא מעט אנשים שדווקא מתוך המצוקה הזו, בוחרים להקים עסק חדש ולנסות להתחיל דרך שונה לחלוטין.

למה אנשים פוחדים להתפטר והאם רק פיצוי מהעבודה הוא פתרון?

הפחד מן הלא נודע והרצון לאחוז במה שמוכר וידוע, הוא זה שמונע מהרבה מאוד עובדים מתוסכלים בישראל לעשות את הצעד הנכון באמת עבורם ולעזוב את העבודה. החשש שימנעו מהם פיצויי פיטורים והם ייאלצו להתקיים מחסכונות, מרתיע במיוחד את מי שלא צבר כל וותק בעבודה ולכן גם הזכויות שעוד נותרו לו בעזיבתו, הן מעטות ביותר. מתוך המצוקה והייאוש הללו, ייתכן שדווקא יצירתיות ויוזמה יכולים להביא התקדמות ושינוי של ממש בחשיבה הכלכלית בכלל ובמצב הפיננסי האישי בפרט. אבל מה עושים אם קיים חלום להקים עסק ולהתחיל דרך חדשה ואין מימון לכך?

איש עם חליפה

הלוואה זו לא מילה גסה – איך הופכים אותה למקפצה לחיים חדשים

מתן הלוואה עבור עסקים היא התמחות של מספר חברות, אשר מטרתן לעזור למי שזקוק לדחיפה הראשונית הזו או לריענון של עסק רדום. בהיעדר מקורות הכנסה מכיוון שחוויתם פיטורים או שבחרתם בעצמכם לעזוב את תפקידכם, כדאי לעשות מעשה מתבקש ולקחת הלוואה בתנאים נוחים המתאימים לכם, בכדי שיהיה לכם את ההון הראשוני הדרוש להקמה. הנה מאמר המדבר על 5 צעדים פשוטים לקבלת הלוואה לעסקים. ניהול נבון וקפדני של העסק החדש, יוביל אותו בבטחה אל מצב של רווח ומכאן שלקיחת ההלוואה היא למעשה השקעה חכמה.

האם משתלם לקחת הלוואה לצורך הקמת עסק?

תמיד תוכלו לחזור להיות שכירים ולעבוד בארגונים, למעשה לא מעט אנשים בוחרים להקים את העסק שלהם ובמקביל גם ממשיכים לתפקד בעבודה "רגילה" לחלוטין. כאשר אתם ממשיכים בחיפוש העבודה אבל מטפחים במקביל את המיזם החדש, אתם אמנם עובדים קשה מאוד אבל מעניקים לעצמכם שקט כלכלי כפול. הלוואה בתנאים מיטביים יכולה לעזור לכם לשלב הקמת העסק, למניעת גירעון בחשבון הבנק האישי וגם לאפשר לכם להוריד מעט בהיקף המשרה החדשה, על מנת ליהנות מהכנסות קבועות בנוסף לכך שיהיה לכם די זמן פנוי בכדי לעבוד בעסק. בסופו של דבר – כל העניינים הללו יתאזנו: כאשר ההלוואה משולמת באופן סדיר ואתם יכולים להחזיר אותה בהתאם לצרכים שלכם ולא מתוך מצוקה, השקט הנפשי שאתם מרוויחים יסייע לכם הן בתפקוד במרחב האישי והמשפחתי והן במובן המקצועי, שאמנם יהיה קשה ומאתגר אבל ישיב לכם כגמולכם בתוך זמן קצר.

עדכון אחרון: 1/29/2020 10:47:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: