בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

יועץ עסקי למימון חוץ בנקאי

עסקים קטנים ובינוניים בישראל נחשבים למנוע הצמיחה של המשק: הם חשובים ליציבותו וגם מייצרים מקומות תעסוקה רבים. למרות חשיבותם הידועה, עסקים קטנים ובינוניים מתמודדים עם מצוקת אשראי חריפה, עליהם למצוא פתרונות מימון ואשראי בתנאים נוחים ובהתאמה לצרכים הייחודיים שלהם, ועליהם להתמודד גם עם תחרות גבוהה בענפים שונים, עם בעיות ביטחוניות המשפיעות על הפעילות העסקית ועם בעיות נוספות.

יועץ עסקי לעסקים

פתרונות מימון חוץ בנקאי

עסק חדש או קיים אשר זקוק להלוואה נוחה בריבית נמוכה ופונה לבנק שבו מתנהל החשבון העסקי שלו עשוי לגלות כי הבנק מציע לו הלוואה בריבית גבוהה או מסרב לבקשתו. בנוסף, יש לזכור כי הלוואה מהבנק פוגעת במסגרת האשראי של העסק, ולכן כדאי להכיר את פתרונות המימון החוץ בנקאי, ביניהם הלוואות בערבות המדינה דרך הקרן לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות מקרן פועלים לעסקים, הלוואות מקרן נתן ומקרנות פילנתרופיות אחרות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית וכדומה.

חשוב לדעת כי במשך שנים ארוכות פתרונות מימון חוץ בנקאי נחשבו ליקרים מדי עבור עסקים, ולרוב עסקים לקחו הלוואה חוץ בנקאית רק כאשר הבנק סירב לבקשתם להלוואה. עם השנים החליט משרד האוצר להנהיג רפורמה בשוק ההלוואות, שחקנים חדשים נכנסו לענף והחלה תחרות קשה בין הבנקים לחברות אשראי ולחברות מימון חוץ בנקאי נוספות.

יתרונות לפתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי

כאשר עסק לוקח הלוואה בבנק, עליו להעמיד ביטחונות בהתאם לדרישת הבנק. ההלוואה פוגעת גם במסגרת האשראי שלו בחשבון העסקי, לכן הוא נתון ללחץ מצד פקידי הבנק. כאשר לוקחים הלוואה חוץ בנקאית היא אינה פוגעת באובליגו, ומעבר לכך ההלוואה מאפשרת לעסק להשקיע בחברה, לצמוח, לרכוש נכסים יצרניים ולחדור לתחומים חדשים כדי לגדול ולשפר רווחים. ברוב המקרים, תהליך קבלת הלוואה חוץ בנקאית פשוט, מהיר וידידותי יותר בהשוואה להלוואה שהעסק מבקש מהבנק.

כדאי לדעת כי חברות מימון חוץ בנקאי מאשרות במקרים מסוימים גם הלוואות ברמת סיכון גבוהה. כך יכול עסק שהבקשה שלו להלוואה מבנק מסוים לא אושרה לקחת הלוואה גם ללא העמדת ביטחונות גבוהים. עם זאת, אין למהר ולקחת הלוואה חוץ בנקאית – חשוב לפנות ליועץ עסקי מנוסה שמכיר את כל האפשרויות למימון חוץ בנקאי על מנת לקבל ממנו ייעוץ עסקי חכם המשרת את המטרות. היועץ מאפיין את צורכי העסק, ובהתאם ליכולת ההחזר שלו מתאים עבורו את המימון הנדרש.

מימון חוץ בנקאי

פתרונות מימון חוץ בנקאי משתלמים לעסקים

יזמים המעוניינים להקים עסק ובעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים כיום למצוא מגוון פתרונות מימון ואשראי חוץ בנקאי. באמצעות יועץ עסקי ניתן לשמוע על פתרונות מימון משתלמים, כגון הלוואות בערבות המדינה מהקרן לעסקים קטנים ובינוניים, הלוואות נוחות מקרנות פילנתרופיות שונות, ביניהן קרן נתן לעידוד יזמות בישראל וקרנות נוספות, חלקן מנוהלות על ידי הסוכנות היהודית. יש גם אפשרות לקחת הלוואה נוחה מחברות אשראי ומגופים פיננסיים נוספים, ביניהם משקיעים פרטיים.

יועץ עסקי מסייע ללקוחותיו העסקיים לאתר את פתרון למימון חוץ בנקאי המתאים ביותר לצרכים הייחודיים שלהם, הוא מסייע להם גם להגיש את הבקשה ולשפר סיכויים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית הנדרשת בתנאים הטובים ביותר. 

עדכון אחרון: 1/14/2020 6:39:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: