בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

חשיבותה של קרן פועלים לעסקים

קרן פועלים לעסקים נועדה לסייע לעסקים קטנים

בנק הפועלים רואה חשיבות עליונה בסיוע לעסקים קטנים, והוא מציע מגוון פתרונות וכלים חדשניים ומתקדמים כדי לסייע לעסקים חדשים וקיימים לצמוח ולהתפתח. לאחר שהבנק החליט להפסיק את שיתוף הפעולה שלו עם המדינה במתן הלוואות בערבות המדינה, החליט הבנק להקים את קרן פועלים לעסקים בשיתוף פעולה עם כלל חברה לביטוח.

קרן פועלים לעסקים בשיתוף עם כלל ביטוח מהווה פתרון חלופי ואטרקטיבי להלוואות בערבות המדינה. הבנק מציע קרן אשראי גדולה לעסקים קטנים ובינוניים, והקרן מציעה תנאים טובים יותר לעסקים, מטפלת במהירות בבקשות ומציעה סכומים גדולים יותר בהשוואה להלוואות שניתן לקבל בערבות המדינה.

איך קרן פועלים לעסקים עוזרת לכם

קהל יעד ומטרות ההלוואה

קרן פועלים לעסקים מציעה הלוואות למטרת השקעה בעסק, הרחבתו ופיתוחו, לצורכי הון חוזר לתפעול שוטף של העסק ולהקמת עסק חדש. הקרן פונה לעסקים קטנים ובינוניים, ללקוחות הבנק ולמצטרפים חדשים, שהם:

  • עסק חדש בהקמה שטרם החל לפעול
  • עסקים קטנים בעלי מחזור מכירות שנתי עד 25 מיליון ש"ח בשנה הקודמת להגשת הבקשה
  • עסקים בינוניים עם מחזור מכירות שנתי עד 50 מיליון ש"ח בשנה שקדמה להגשת הבקשה.

סכומי ההלוואה מקרן פועלים לעסקים

קרן פועלים לעסקים החלה לפעול בשנת 2016, מטרתה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים חדשים וקיימים והיא מהווה חלופה אטרקטיבית להלוואות בערבות המדינה, כאמור. למעשה, הקמת הקרן מסייעת לעסקים לקבל הלוואה נוחה בתנאים אטרקטיביים, וגם מי שבקשתו סורבה להלוואה בערבות המדינה יוכל לקבל מענה ופתרון מימון משתלם, בכפוף להחלטת הבנק ולעמידתו בתנאי הסף.

קרן פועלים לעסקים מציעה לעסק בהקמה הלוואה נוחה עד 500,000 ש"ח: עסק עם מחזור שנתי עד 5 מיליון ש"ח יכול לקבל הלוואה עד 500,000 ש"ח; עסק עם מחזור שנתי מעל 5 מיליון ש"ח ועד 25 מיליון ש"ח יכול לקבל הלוואה עד לסכום של 10% ממחזור המכירות בשנה שקדמה לבקשה או 2 מיליון ש"ח (הנמוך ביניהם), כאשר יצואנים יכולים לקבל הלוואה עד לסכום של 12% ממחזור המכירות שלהם.

עסקים בעלי מחזור שנתי מעל 25 מיליון ש"ח ועד 50 מיליון ש"ח יכולים לקבל הלוואה נוחה עד לסך של 10% ממחזור המכירות בשנה שקדמה לבקשה (ויצואנים – 12%) או 3 מיליון ש"ח – הנמוך ביניהם.

חשיבותה של קרן פועלים לעסקים

תנאי ההלוואה

ניתן לקבל הלוואה לתקופה של עד 72 חודשים, אפשר לדחות את מועד תשלום הקרן לתקופה של עד 12 חודשים ואת היתרה לשלם ב-60 תשלומים חודשיים. ההלוואה ניתנת במסלול הלוואה בריבית פריים, בריבית המקובלת במערכת הבנקאית להלוואות מסוג זה ובכפוף לשיקול דעתו של הבנק. יש להעמיד ביטחונות בשיעור 25% מסכום ההלוואה, ונדרשת גם ערבות בעלים אישית.

מדוע כדאי לקחת הלוואה מקרן פועלים לעסקים?

קרן פועלים לעסקים מציעה תקופת גרייס ארוכה יותר – 12 חודשים – ומאפשרת פריסה ארוכה יותר לתקופה של 6 שנים, בעוד שהלוואה בערבות המדינה יש להחזיר בתוך 5 שנים. בנוסף, בעלי החברה אינם נדרשים להתחייב לא להחזיר הלוואת בעלים בתקופה ההלוואה מהקרן, וקרן פועלים לעסקים נחשבת גם לגמישה יותר.  

לפרטים נוספים מצוות היועצים של אפק פתרונות מימון, השאר פרטים באתר או צור עמנו קשר בטלפון שמספרו 09-8788669.

עדכון אחרון: 12/19/2017 12:18:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: