בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

חוק הלוואות חוץ בנקאיות הוא בדיוק מה שכל עסק זקוק לו

מהו חוק הלוואות חוץ בנקאיות?

חוק אשראי הוגן, הידוע בשמו גם כחוק הלוואות חוץ בנקאיות, הינו חוק ותיק במערכת החוקים של מדינת ישראל. אולם, באוגוסט 2017 נוספו לו כמה תיקונים משמעותיים, שהופכים אותו ליעיל ומשתלם עבור הלווים, מגן עליהם ועל זכויותיהם ומבטיח אכיפה הולמת בנושא. השינוי הגדול ביותר שמאפשר החוק הוא הגברת התחרותיות בין הגופים המלווים וביניהם לבין הבנקים. כלומר, העידן בו גוף אחד או מספר גופים מצומצם נהנו ממונופול בתחום, הסתיים. כעת, החוק כולל סעיפים מדויקים המתייחסים לגובה הריביות שניתן לגבות, הקנסות שיוטלו במידת הצורך, השקיפות אל מול המלווים, הלוואות לעסקים ועוד. זהו כאמור שיפור ניכר ביחס למצב הקודם והוא עשוי לעודד יזמים ובעלי עסקים, להתחיל פעילויות עסקיות ולהמשיך בקיימות, במקום לגנוז את שאיפותיהם.

כעת משתלם יותר להפוך משכיר לעצמאי

לא רק בעלי עסקים זקוקים להלוואה. גם לקוחות פרטיים נעזרים בחוק הלוואות חוץ בנקאיות, על תיקוניו ושיפוריו, על-מנת ליהנות מרווחה כלכלית והלוואות בתמהיל אופטימאלי. יחד עם זאת, חלק גדול מהלווים בישראל הינם בעלי עסקים, שזקוקים להלוואה שתסייע להם לבצע את המעבר משכירות לעצמאות בהצלחה. החלום על פתיחת עסק וניהול עצמאי הוא חלום שמשותף לאנשים רבים, שקצו בעבודתם כשכירים או לחלופין מעוניינים לשלב בין שתי הדרכים להתפרנס. אולם, פתיחת עסק דורשת לעיתים הון עצמי לא מבוטל, החיוני על-מנת לשכור חנות או קליניקה, להשיק מותג, לפרסם ולהעניק ללקוחות שירות שיהפוך אותם ללקוחות חוזרים ונאמנים. אם פעם בעלי עסקים נאלצו לוותר על החלום ולהישאר תחת קורת הגג של החברה בה עבדו כשכירים, הרי שכיום האפשרויות נרחבות יותר ויחד עם החוק החדש, קל מתמיד לקחת הלוואה לפתיחה ולתפעול של העסק.

הלוואה מתאימה גם למי שהעסק שלו נקלע לבעיות

בעלי עסקים שנקלעים לקשיים כלכליים, סובלים לעיתים מתחושות של בושה ומבוכה, אך לעיתים שלא בצדק! לא כל קושי כלכלי משמעו התנהלות לקויה. לעיתים נוצרים מצבים הנובעים מתנאי החיים בישראל, מהתחייבויות של ספקים שלא קוימו, שביתות, עיכובים בקבלת סחורה מחו"ל וכולי. החוק החדש מאפשר לבעלי עסקים הזקוקים להבראה כלכלית מהירה, לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים אידיאליים עבורם. כאמור, בניגוד לעבר, השקיפות והאפשרויות רבות יותר ולכן, אם אתם עומדים בפני קושי כלכלי משמעותי או שהעסק שלכם נמצא פסע מלהיסגר לצמיתות, זה הזמן לפנות למומחים בהלוואות שיסייעו לכם להשיג את המימון הדרוש לכם.

פנו רק למי שבאמת מבין בנושא

אם אתם בעלי עסק הנמצא בקושי כלכלי, השאיפה להשיג הלוואה וכמה שיותר מהר היא מובנת ולגיטימית, אבל אל תפעלו בחופזה. פנו אך ורק למומחים בתחום של גיוס אשראי לעסקים, שיוכלו להציג בפניכם את כל האופציות העומדות לרשותכם ואף להציע לכם את מקור המימון הטוב ביותר עבורכם. אתם יכולים גם לנסות להשיג את ההלוואה בעצמכם, אולם מבדיקות שנערכו נמצא כי פניה לחברה המתמחה בנושא ומעסיקה כלכלנים ובנקאים הבקיאים בחוקים ומכירים את המערכת מקרוב, מגדילה את הסיכוי לקבלת הלוואה מ 30% ל 80% ואף ליותר מכך.

עדכון אחרון:
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: