בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואות לעסקים חדשים עם אפק פתרונות מימון

בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לקחת את גורלכם בידיים ולפתוח עסק חדש. הדרך לעסק משלכם רצופה כוונות טובות, אבל גם בניצול של כל האמצעים שיכולים להקל עליכם. הצוות המקצועי של אפק פתרונות מימון מסביר לכם על הלוואות לעסקים חדשים ועל האופן בו הן יוכלו לסייע לכם לצמוח.

זהירות, זה שביר

להקים עסק חדש זה מרגש ומלא תקווה, אבל גם מאוד פריך. כ-30% מהעסקים החדשים נסגרים אחרי שנתיים, ולאחר חמש שנים כבר חצי מהעסקים שנפתחו נסגרים. אתם בשלבי הקמה של עסק חדש ואתם ודאי רוצים שהוא יפעל בצורה הטובה ביותר במשך שנים רבות- כדי שזה יתרחש כדאי שתהיו מודעים לפתרונות מימון המונים שעומדים לרשותכם.

מדוע עסק חדש זקוק להלוואה?

הלוואות לעסקים חדשיםכדי שעסק קטן יוכל להתחיל לתפקד הוא חייב כסף. אם יש לכם עתודות של מזומנים תוכלו להסתדר בעצמכם, אבל אנחנו מדברים על האדם הממוצע שפותח עסק כדי להתחיל להרוויח ולא אחרי שהוא זכה בלוטו. עוד בטרם החלה הפעילות בעסק עליכם לרכוש ציוד ומלאי. אם למשל אתם פותחים בית קפה, תהיו צריכים לשכור מבנה, לרהט ולאבזר אותו וכן לשכור צוות שלם שיעבוד במקום. גם מערך שיווק ופרסום הכרחי עוד לפני שדרך הלקוח הראשון בבית הקפה, שכן מניין ללקוחות שאתם קיימים?

 

אם כן, אין ספק שאתם זקוקים לכסף זמין כדי להתחיל לגלגל את העסק עליו חלמתם, והדרך להשיג את הכסף הזה היא הלוואות לעסקים חדשים. הלוואות לעסקים אפשר לקבל ממקורות רבים, ולפני שאתם לוקחים הלוואה אתם חייבים להבין שבחירת מקור ההלוואה קריטי להצלחתכם העסקית. הלוואות ניתנות בתנאים שונים, ואתם חייבים לבחון היטב מהם תנאי ההלוואה והאם הם אכן טובים עבורכם.

 

איך מקבלים הלוואה?

האפשרות הראשונה עליה נחשוב לקבלת הלוואה היא הבנק, אבל עליכם לדעת שקיימות אפשרויות רבות להלוואה לעסקים חדשים. אתם בשלבים הראשונים בשוק העסקי ועדיין לא יודעים לשחות במים העמוקים, לכן אתם עלולים להתבלבל בין שפע המונחים והאפשרויות. הטעות אורבת מעבר לפינה ובמקרה של נטילת הלוואה לא מתאימה אתם מסתכנים בכניסה לסטטיסטיקה של עסקים שלא שרדו את השנתיים הראשונות. כדי להימנע מכך כדאי שתפנו לחברה מקצועית המעסיקה מומחים שמכירים את השוק העסקי לפני ולפנים.

להיעזר במומחים כדי לחסוך זמן וכסף

המומחים של אפק פתרונות מימון ישמחו לסייע לכם לקבל הלוואה בתנאים הטובים ביותר כך שתוכלו להקים עסק משגשג. החברה תסייע לכם לעבור את תהליך קבלת הלוואה לעסקים חדשים בצורה טובה ומהירה. במקום להתעסק בבירוקרטיה מעייפת ולהסתבך במילוי טפסים לא ברורים, תעזרו במומחים של אפק שימצאו עבורכם את ההלוואה בריבית המשתלמת ביותר- כך תחסכו גם כסף רב וגם זמן יקר.

הלוואות לעסקים חדשים

מסלולים לקבלת הלוואות לעסקים חדשים

קיימים מספר מסלולים לקבלת הלוואות לעסקים חדשים, והם נבדלים זה מזה בתנאי הקבלה, בתנאי המימון ועוד:

  • הלוואות ללא ריבית- קרן נתן היא קרן פילנטרופית ששמה לה למטרה עידוד יזמות בישראל. הקרן מעניקה הלוואות של עד 240,000 ש"ח ללא ריבית וביטחונות. ההלוואה ניתנת לעסק חדש וראשון בעל תכנית עסקית מפורטת המעידה על פוטנציאל עסקי גבוה.
  • הלוואות בערבות מדינה- מדינת ישראל מבינה את חשיבותם של העסקים הקטנים לכן היא מעודדת מתן הלוואות נוחות ומשתלמות ומהווה ערב לעסק שלוקח את ההלוואה. מדובר בהלוואה חוץ בנקאית, שאינה יושבת על מסגרת האשראי של העסק ולמעשה מאפשרת לו חופש פעולה גבוה יותר. ההלוואה דורשת ביטחונות של 10 עד 25 אחוזים, בעלת ריבית נמוכה יחסית וניתנת להחזרה בטווח של עד חמש שנים, כאשר עסקים חדשים זכאים להלוואה של עד 500,000 ש"ח.
  • הלוואות מקרן פועלים לעסקים- קרן פועלים לעסקים הוקמה על ידי בנק הפועלים וכלל ביטוח כדי להתחרות בקרן ההלוואות בערבות המדינה ומעניקה הלוואות של עד 500,000 ש"ח או 10% ממחזור ההכנסות השנתי.
  • הלוואות מגופים פרטיים-  אם אתם זקוקים לסכומים גבוהים מאלה שמציעות הקרנות השונות תוכלו לפנות למשקיעים פרטיים, הנפקה בבורסה, משקיעים מוסדיים ועוד.

חברת אפק מנוסה בסיוע בלקבלת הלוואות לעסקים חדשים בסיוע הקרן בערבות מדינה והקרנות האחרות. יועצי החברה ישמחו לסייע לכם בתהליך קבלת ההלוואה ויעשו אותו לקל ומהיר יותר בזכות הניסיון הרב אותו הם צברו במהלך השנים.

עדכון אחרון: 5/25/2020 12:44:00 PM
מספר מדרגים:10 דירוג ממוצע:4.8
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: