בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואות לעסקים בהקמה

כך תגייסו הלוואות לעסקים בהקמה

כל יזם שמעוניין לפתוח עסק רשאי לקבל הלוואה לצורך השקעה ראשונית. כיום קיימים מספר ערוצים, שבאמצעותם ניתן לגייס הון ולבקש הלוואות לעסקים בהקמה, וביחס לעבר, הדרך לגיוס הון מהירה ופשוטה בהרבה.

הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה

היום לא ממהרים לבנק כדי לבקש הלוואה, כיוון שבסיוע של משרד האוצר והכלכלה הקרן לעידוד עסקים בערבות המדינה פתחה את שעריה ליזמים, שמעוניינים לפתוח עסק קטן או בינוני, ומעניקים הלוואות לעסקים בהקמה שנעות בין 100,000 ש"ח ל - 300,000 ש"ח עם פריסת חוב למשך 5 שנים עם גרייס של חצי שנה. התהליך כולו אורך בין 3 ל – 4 שבועות בלבד, ויחד עם תנאים משתלמים, החזרים נוחים והריבית הנמוכה ביותר שאפשר לקבל פשוט חבל לא לנצל את ההזדמנות.

כל הדרכים הנכונות לגיוס הלוואות לעסקים בהקמה

מה זה מצריך מהיזם?

  1. תכנית עסקית
  2. הוכחה להתנהלות פיננסית בריאה – חשבון ללא עיקולים והגבלות, עסק שאינו בפשיטת רגל וכדו'
  3. הוכחה על קיומם של לקוחות שמעוניינים בשירות שהעסק מציע או הוכחה שהעסק ימוקם במקום מרכזי, וכך יבטיח את הצלחתו
  4. 30% הון עצמי מסך ההלוואה
  5. העסק צריך להיות מוגדר כחברה בע"מ או כעוסק מורשה

קרן פועלים לעסקים

פרט לקרן לעידוד עסקים, גם קרן פועלים לעסקים של בנק הפועלים וכלל ביטוח מעניקה הלוואות לעסקים חדשים. אף על פי שהתנאים בקרן זו לא טובים כמו בקודמת שהזכרנו (הריבית גבוהה ב- 1%) היא עדיין מעניקה תנאים טובים יותר ממה שתקבלו בבנקים, לא דורשת הון עצמי מהיזם, והיא מאפשרת לקחת הלוואה על סך 100,000 עד 300,000 ש"ח, עם פריסת חוב למשך 6 שנים עם גרייס של שנה. התהליך אורך בדרך כלל כ- 3 שבועות.

קרנות פילנתרופיות שמעניקות הלוואות לעסקים בהקמה ללא ריבית

ואם הקרנות הללו סרבו לכם, עדיין תוכלו לפנות לקרנות של פילנתרופים, שמעניקים הלוואות ללא הון עצמי.

הראשונה היא קרן נתן, שמעניקה הלוואות לעסקים בתחילת דרכם עד 240,000 ש"ח, בתנאי שזה העסק הראשון של מבקש ההלוואה ושיש ברשותו תעודת עוסק מורשה.

הקרן השנייה היא קרן סולם יעקב, שמאפשרת גיוס אשראי לעסקים עד 100,000 ש"ח בדרך המהירה ביותר – תוך מספר ימים בלבד!!!

האם כדאי בכלל לפנות לבנק או לחברות כרטיסי האשראי?

הבנק בדרך כלל מציע תנאים פחות טובים ביחס לגופים שהזכרנו. יחד עם זאת, הוא דורש ערבונות ובטחונות מלאים, ובמרבית המקרים מסרב ליזמים שמעוניינים לפתוח עסק חדש.

לעומתם חברות כרטיסי האשראי לא נותנות כלל הלוואות לפתיחת עסק חדש, וכך גם הקרנות של חברות הביטוח, למעט מקרים יוצאי דופן, בהן מציג היזם בטחונות לנכסים שנמצאים ברשותו, ואלו משמשים כערבונות עבור לקיחת ההלוואה.

לקחתם הלוואה. ומה עכשיו?

אם לא תכננתם לאן לנתב את כספי ההלוואה באופן מפורט, הגיע הזמן לעשות זאת. רבים מדברים על הדרכים לגיוס הון ועל האפיקים השונים באמצעותם ניתן לבקש הלוואה לעסקים, אך כשמגיעים לשעת ה - ש' רבים לא מקצים את המשאבים באופן חכם, והתשואה עבור ההשקעה לא מגיעה לשיאה במקרה הטוב, ומתפספסת לחלוטין במקרה הפחות טוב.

אם אתם זקוקים לתכנית פעולה עסקית ויד מכוונת, אנחנו פה בשבילכם. אפק ביז מתמחה בליווי וייעוץ ליזמים ולבעלי עסקים. אנו מגייסים הון לעסקים, מנהלים משא ומתן עבורה ובונים תכנית עסקית לצורך קבלת הלוואה, אך חשוב לנו שתצליחו למנף את העסק שלכם ולממש את הפוטנציאל שלא כמה שניתן. שאלו אותנו, כיצד ניתן לעשות זאת, ונשמח לגייס את ניסיוננו הרב והידע המקצועי שלנו, כדי שהעסק שלכם ישגשג.

עדכון אחרון: 8/28/2019 1:33:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: