בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

כל מה שאתם צריכים לדעת על הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

ממי ניתן לקבל הלוואות ללא ריבית וללא ערבים?

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים נחשבות לפתרון אידיאלי עבור בעלי עסקים ואנשים מהמגזר הפרטי, המעוניינים ללוות כסף בתנאים לא דרקוניים, כדי שלא יתקשו להחזיר את הסכומים שלוו. ריביות גבוהות הן אחד המשתנים העיקריים הגורמים להלוואות להיות בלתי משתלמות ואף מקשות לאחר מכן בהחזרת הכסף, מה שגורם לנטילת הלוואות נוספות ויצירת מעגל בלתי ניתן לניתוק. גם גיוס ערבים עלול להתגלות כמשימה לא פשוטה ולכן, הלוואה ללא ערבים מהווה פתרון מעולה עבור מי שלא מעוניין לעבור את התהליך המפרך הזה ולקבל את הכסף שהוא זקוק לו בצורה הפשוטה והמהירה ביותר.

אחד ממקורות המימון להלוואות ללא ריבית, היא קרן נתן. הקרן, שהוקמה על-ידי הפילנתרופ נתן קירש. הקרן מחלקת הלוואות של עד 240,000 ₪, ללא צורך בערבים וללא ריביות, בהתאמה אישית לצרכי העסק. מכיוון שהקרן אינה גוף פיננסי והיא פועלת ללא מטרות רווח, תנאי ההחזר שלה משתלמים במיוחד ועשויים לסייע מאוד לכל מי שזקוק לתזרים מזומנים דחוף. יחד עם זאת, על-מנת לקבל את ההלוואה יש צורך לעמוד בכמה קריטריונים ואם תגישו בקשה שאינה עומדת בסטנדרטים של הקרן, היא תדחה על הסף.

כך תשיגו הלוואה בקלות

כדי לקבל הלוואה מקרן נתן, יש צורך לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • העסק הינו עסק חדש לגמרי
  • אתם תושבי או אזרחי ישראל
  • יש להגיש תוכנית עסקית מפורטת ותזרים מזומנים עתידי
  • יש לכם ניסיון מוכח בתחום בו אתם מקימים את העסק
  • אינכם יכולים להשיג מקור מימון אחר
  • העסק אינו משויך למקצוע חופשי או לעסקים אינטרנטיים
  • עברתם בהצלחה ראיון אישי עם ראשי הקרן

קרן נוספת שניתן לקבל ממנה הלוואה היא קרן IFLA, המיועדת למתן הלוואות לעסקים קיימים עם מחזור חודשי של עד 150,000 ₪ בחודש. ההלוואות ניתנות ללא ריבים, בסכום של עד 90,000 ש"ח אותו ניתן להחזיר בפריסה נוחה.

כפי שניתן להבין, קבלת הלוואות לעסקים קטנים בתנאים אידיאליים היא אפשרות ריאלית אך לא כל אחד יכול לעבור בהצלחה את המשוכות השונות העומדות בדרך אל המימון הנכסף. לכן, רצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום, על-מנת לקבל סיוע הכולל בדיקה ראשונית, בניית תוכנית עסקית העומדת בסטנדרטים של קרן נתן, הכנה לקראת הריאיון האישי ועוד.

מקורות מימון נוספים העומדים לרשותכם

בנוסף לקרן נתן, ניתן גם לקבל הלוואות בערבות המדינה על-מנת להזניק עסק חדש העומד בתחילת דרכו. היתרונות של הלוואות אלו הם הריביות הנמוכות יחסית ופריסת התשלומים הנוחה. אולם, בהשוואה למקורות המעניקים הלוואות ללא ריבית וללא ערבים, תנאים אלו לא אטרקטיביים במיוחד. ההתלבטות בין מקורות המימון רק מדגישה את הצורך בפניה לחברה חיצונית ואובייקטיבית שתעשה לכם סדר בדברים ותוכל לבדוק את כדאיות הבקשות ולהנחות אתכם בצורה מדויקת אל עבר מקור המימון המתאים ביותר עבורכם.

הלוואות ללא ריבית כל מה שכדאי לכם לדעת בתחום הזה

עדכון אחרון: 7/25/2019 7:37:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: