בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואות חוץ בנקאיות בטוחות לבעלי העסקים

בתקופה האחרונה שוק האשראי מתחמם וכל בעל עסק הרוצה לשמור על העסק פונה לחברות אשראי חוץ בנקאיות בעיקר לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. חלקם נמצאים במצב שמסגרת האשראי הבנקאית הגיע לסף, ישנם כאלה הרוצים לגוון את מקורות האשראי שלהם למרות הריביות הגבוהות וישנם בעלי עסקים שמבינים שהעדפה להלוואות חוץ בנקאיות בטוחות יותר לעתיד הרחוק.

כיצד נדע איזו מקור אשראי בטוח לקבלת הלוואה?

הלוואה חוץ בנקאית אינה נלקחת בבנק שכולנו מכירים ואינה רשומה במסמכי המדינה. הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים נלקחות מגופים של חברות כרטיסי אשראי, קרנות, חברות ביטוח וכדומה, לרבות מימון ישיר וחלפני כספיים פרטיים למיניהם. במסגרת חוק האשראי יהיה שקיפות מלאה בין המלווים ללווים, כלומר המלווים יצטרכו לספק ללקוחות פרטים, יוגבלו ריביות והכל יהיה מפוקח על ידי המדינה במקביל לכל אזרח יינתן דירוג אשראי בהסתמכות על התנהלות ההיסטוריה כלווה ועל כל הביטחונות. הפרטים יהיה חשופים לבנקים ולחברות חיצוניות. גיוס הלוואות חוץ בנקאיות בטוחות או לא זאת שאלה קשה. לכתחילה רצוי להשתמש בהון עצמי ולא לקחת שום הלוואה אך במציאות שאנו נמצאים לא לכולם קיים הון עצמי ולכן על מנת להקים אירועים חד פעמיים אנו צריכים מימון להוצאות השוטפות. על מנת לא להיכנס למקום שקשה לצאת ממנו, שאלו עצמכם למה אתם לא גומרים את החודש? האם ניתן לחסוך בהוצאות? ואיך אפשר להכניס יותר? במצב קשה תבדקו את ההוצאות וההכנסות וכך תיישרו קו. אם ההלוואה היא לאירוע חד פעמי אין ספק שעדיף לקחת מהמערכת הבנקאית המסורתית אם לא חרגתם והגעתם לקצה גבול האשראי. אך אם במקרים מסוימים החלטתם לפנות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות לצעירים זה יכול להיות פתרון נוח אך חשוב לזכור לא ליפול למלכודת בלקיחת הלוואה לפעילות שוטפת, אלא אם אתם עושים מסודרים ופועלים מול התקציב על מנת שלא ייווצר כדור שלג שלא תוכלו לעצור אותו. כמו כן היזרו לקחת הלוואות ממקומות לא מסודרים וודאו שהגוף המממן מפוקח על ידי הרגולציה.

איך תמצאו גוף המספק הלוואות חוץ בנקאיות בטוחות?

  • בדקו בצורה מעמיקה את הגוף ממנו אתם לוקחים את ההלוואה דרך המלצות במשפחה, חברים ובדקו אם החברה עומדת בהתאם לרגולציה של החוק החדש והאם היא מוכרת בתחום הדיגיטלי על ידי אתר מסודר ורשימת סניפים גלויים כולל דף פייסבוק פעיל.

  • השוו את ההלוואות על ידי בדיקה אצל חברות המנוסות בתחום, בדקו את התנאים, הריביות, סכום ההלוואות, ואת ההחזרים עליהם אתם מחויבים והכי חשוב מה קורה בעת איחור בהחזרים.

עשינו בשבילכם עבודה מעמיקה וחשוב שתדעו שהלוואות מקרן השתלמות היא הכי כדאית מאחר והגוף יותר גמיש בהיקף ובריביות – יש לזכור שהכל בהתאם ללווה ובהתאם לתחרות הקיימת בשוק. לעומת זאת הלוואות מכרטיס אשראי קצת יותר יקרות אבל, תוך זמן קצר תדעו אם תקבלו את ההלוואה, בהנחה שקיבלתם, תוך כמה שעות סכום הכסף יהיה אצלכם בחשבון. כמובן יש עוד ערוצי אשראי חוץ בנקאיות וחשוב שתבחנו עוד כמה אופציות מבלי למהר.

זכרו! אל תמהרו לקחת הלוואות חוץ בנקאיות למימון העסק, בחנו את עצמכם האם אתם זקוקים באמת, במידה שהחלטתם שכן עשו סקר שוק. לעזרה נוספת אפק פתרונות מימון מתמחים ונשמח לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

עדכון אחרון: 3/24/2020 11:06:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: