בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

כך תגדילו את הסיכוי שלכם לקבל הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית

על פי דו"ח שהוציאה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, נכון לשנת 2015 מספר העסקים הכולל בישראל עמד על כ- 520 אלף, מתוכם 59% הם עסקים קטנים ובינוניים. הנתון אינו מטיל בספק את חשיבות התפתחות וצמיחת העסקים הללו במדינת ישראל, שכן הם תופסים חלק גדול מאוד בשוק העבודה ובתוצר הלאומי של מדינת ישראל. יחד עם זאת עסקים רבים מתקשים לשרוד, ומבקשים להגדיל את תזרים המזומנים של העסק באמצעות הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית.

אילו סיבות נוספות מביאות לעלייה בכמות בקשות עבור הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית?

קיימות כמה סיבות נפוצות שבגינן בעלי עסקים פונים לבקשת הלוואה לעסק:

  1. פתיחת עסק חדש
  2. פיתוח או הרחבה של עסק קיים, רכישת ציוד, מכונות או רכבים
  3. הגדלת תזרים המזומנים בעתות משבר בעסק
  4. השקעה

מהן הדרכים לקבלת הלוואה לעסק?

כיום יש מגוון דרכים לקבל הלוואה לעסק. בראש ובראשונה יש את הבנקים, אך מאחר והם אינם ממהרים לתת הלוואות לעסקים, ניתן לפנות גם לקרנות פרטיות, הלוואות חוץ בנקאיות (דרך חברות פיננסיות, חברות ביטוח או חברות האשראי), או שתוכלו לקחת הלוואה בערבות המדינה דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

למרות מאמציה של מדינת ישראל לעודד את היזמות ואת צמיחת העסקים במשק בעזרת הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית, רבים מהעסקים שפונים לבקשת הלוואה לעסק עדיין נתקלים בסירוב. למה זה קורה?

  1. לא מסתמכים על גידול הכנסות במאזן הבוחן

הלוואות לעסקים קטנים שניתנות בערבות המדינה אינן מסתמכות רק על המוצג במאזן הבוחן של העסק, על אף הרציונל שעומד מאחוריו גם כשהוא מציג גידול משמעותי בעסק, כיוון שזהו גידול נקודתי, שלא מעיד בהכרח על מגמה קבועה, וכן קיים חשש, שהלווה לא יעמוד בהחזרי ההלוואה בפריסה ל- 5 שנים.

עלייה שחלה בהכנסות העסק לאורך מספר חודשים אינה אינדיקטיבית, ואינה מספקת דיה על מנת להעניק לעסקים הלוואה, כיוון שאינה מעידה כלל על הכנסות עתידיות שצפויות בעסק. בעל עסק נדרש להציג מגמת עלייה לאורך פרק זמן ממושך או לפחות יציבות בהכנסות לאורך פרק זמן ארוך יותר.

  1. שיעורי הרווחיות במאזן הבוחן לא תמיד נתפסים כאמינים

הנתונים המוצגים במאזן הבוחן אינם נתונים לפיקוח ובקרה, ולכן הנטייה היא לערער עליהם או לפחות להטיל בהם ספק במידת מה. עובדה זו גורמת  פעמים רבות לדחיית בקשות.

  1. לא די במאזן הבוחן לצורך פיתוח תחזית פיננסית

גיוס הלוואה ארוכת טווח בערבות המדינה אינו מספיק על מנת לפתח תחזית פיננסית עתידית. פעמים רבות בעלי עסקים פונים לבקשת הלוואות לעסקים ללא תכנית עסקית מפורטת עם תחזית מדויקת ככל שניתן לצמיחה העסקית הצפויה בעסק.

איך ניתן להגדיל את הסיכויים לקבלת הלוואה לעסק?

על מנת להגדיל את סיכוייכם לקבל הלוואה לעסק מומלץ להגיע מוכנים לפגישה. ההכנה לפגישה תכלול לפני הכל הכנת תכנית עסקית מפורטת, שתציג אסטרטגיה עסקית ברורה באשר למה שאתם מתכננים לעשות בכסף שתקבלו. חשוב מאוד להגיע לפגישה עם יועץ עסקי, שיסייע לכם בבניית התכנית, ואף יוכל לייצג אתכם מול הבנק או הגוף שממנו תבקשו את ההלוואה. יועץ עסקי יוכל גם להשיג לכם תנאים טובים יותר, אם הוא מוכשר בניהול משא ומתן, וכך גם סיכוייכם לקבל את ההלוואה יהיו גבוהים יותר, וגם התנאים שתקבלו יהיו טובים יותר.

אפק פתרונות מימון היא חברה מקצועית שמיומנת ומנוסה במתן שירותי ייעוץ וליווי עסקי לעסקים. אנו נלך אתך את כל הדרך, החל מגיבוש התכנית העסקית, בנייתה, הצגתה וקבלת התנאים האופטימליים ביותר עבור העסק שלך ועבורך.

איך לקבל הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית בדרך המהירה והבטוחה?

 

עדכון אחרון: 6/26/2019 12:12:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: