בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

האם יש כזו חיה הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית?

רבים מהלקוחות שמגיעים אלינו לצורך גיוס הלוואה מספרים לנו על גופים וחברות מימון שונות שהציעו להם הלוואות ללא ריבית, אך כשבחנו בפועל את תנאי ההסכם וההחזרים, התאכזבו לגלות שהוליכו אותם שולל. למה זה קורה? האם יש בכלל חיה כזו הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית? ולאילו סעיפים כדאי לכם לשים לב בעת לקיחת הלוואה? המשיכו לקרוא, כל התשובות כאן!

הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית- זה עניין של שיווק!

גם הבנקים וגם הגופים הפיננסיים השונים שמציעים הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית, משתמשים בטכניקת הפיתוי כדי למשוך לקוחות חדשים. כן, זה טריק שיווקי, אבל אליה וקוץ בה, כיוון שכמו בכל דבר בחיים, שום דבר לא ניתן בחינם, ואם הורידו לכם את הריבית, מרבית הסיכויים שאת הכסף תשלמו מכיוון אחר.

מצטערים לבשר לכם את הבשורה המרה

אבל מישהו צריך לעשות זאת. כל כך הרבה אנשים הולכים שולל אחר הפיתוי, ומפספסים בענק! בסוף הם מוצאים את עצמם חנוקים עם עודף הלוואות ועודף ביטוחים על ההלוואות שהם לוקחים, החזרים גבוהים מידי, בהם הם מתקשים לעמוד, תנאים שמגבילים אותם ובעיית תזרים המזומנים הולכת ומחריפה כמו כדור שלג ענק שמתדרדר במדרון תלול.

לא לזה התכוון המשורר

הלוואה לעסק צריכה לאפשר לו לשגשג, בין אם היא עבור השקעה, התפתחות או הגדלת תזרים המזומנים בעת משבר, אם היא לא מאפשרת את צמיחת העסק, היא רק מחריפה את הבעיה שהיא נועדה מלכתחילה לתקן, ואז עדיף שלא לקחת אותה מלכתחילה.

האם הכל אבוד?

יש לנו גם בשורות טובות בשבילכם. חברתנו, שמתמחה בגיוס הלוואות לעסקים מכירה את הזירה הפיננסית בישראל, והודות לשיתופי פעולה וניסיון רב שנים, אנו מצליחים לתת לקהל הלקוחות שלנו הזדמנויות משתלמות ובאמת הוגנות.

אנחנו לא מוכרים לכם חתול בשק, זו המציאות שאנו חיים בה, אתם לא יכולים לבזבז יותר ממה שאתם יכולים להחזיר, אבל בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! בניית תכנית עסקית, תחזית כלכלית ובחירה מושכלת של מסלולי ההלוואה הכי נכונים לכל לקוח זה מה שאנחנו עושים.

בחברתנו מגייסים הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית בכמה אפיקים

  • דרך הבנקים – אנו מניחים שקשה לכם להאמין, אבל הודות לשיתופי פעולה ומערכת יחסים ארוכת שנים עם המערכת הבנקאית, אנו מסוגלים לגייס עבורכם הלוואה ללא ריבית עם תנאי סף מסוימים.

  • דרך גופים חוץ בנקאיים – גיוס הלוואות דרך גופים חוץ בנקאיים הוא תהליך פשוט יותר, כיוון שנדרשים פחות ערבונות. היתרון שלנו במקרים אלו בא לידי ביטוי בניהול משא ומתן על גובה ההחזרים ופריסת ההחזרים, כך שיהיו נוחים ככל האפשר עבור קהל לקוחותינו.

  • קרן פועלים לעסקים – הקרן שפועלת יחד עם חברת הביטוח כלל מעניקה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו מציעים ללקוחותינו את שירותינו בבניית תכנית עסקית ותחזית שנתית, ייצוג וניהול משא ומתן בבקשת הלוואה לעסק מהקרן.

  • דרך קרנות מימון – חברתנו משתפת פעולה מזה שנים עם קרנות פילנתרופיות, שמעניקות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. לרשות לקוחותינו הקשרים שיצרנו, שנועדו לתת להם את השירות הטוב ביותר.

הדרך ללקיחת הלוואה צריכה להיות זהירה. אבל אתנו היא יכולה גם להיות פשוטה ומהירה.

 

עדכון אחרון: 9/25/2019 6:15:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: