בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

כיצד תגייסו הלוואות ללא ריבית לעסקים ומה כדאי לכם לעשות לפני

כל בעל עסק זקוק מידי פעם להלוואה, אם זה לצורך פתיחת העסק, פיתוחו, הרחבתו, גיוס הון להשקעה או פשוט הלוואה להגדלת תזרים המזומנים, שתסייע לו להמשיך לנהל את העסק באופן שוטף. מגוון עסקים, קטנים וגדולים, נעזרים במגוון דרכים ללקיחת הלוואות ללא ריבית לעסקים. מהן האפשרויות העומדות בפניהם?

הלוואות ללא ריבית לעסקים במסגרת הבנקים

בנקים רבים מציעים הלוואות ללא ריבית למצטרפים חדשים. ההלוואות בדרך כלל עומדות על סכום שנע בין 30-50 אלף ש"ח, וניתן לקבלן בפשטות.

הלוואות מגופים חוץ בנקאיים

מגוון חברות פיננסיות, חברות ביטוח וחברות אשראי מציעות הלוואות ללא ריבית, שסכומן יכול להגיע למאות אלפי שקלים. בדרך כלל דרישות הסף נמוכות מאלו של הבנקים, ולא נדרש מהלווים להציג ערבונות או בטחונות כמו שהיה נדרש לו היה פונה לבקשת הלוואה מהבנק, אם כי הצגת ערבונות יכולה לסייע בהגדלת סכום ההלוואה שניתן לקבל.

הלוואות מקרנות מימון

חברות פיננסיות עובדות בדרך כלל בשיתוף פעולה עם קרנות פרטיות, שמאפשרות להם להשיג עבור קהל הלקוחות שלהם הלוואות בתנאים טובים ומשתלמים יותר.

הקרן בערבות המדינה

הקרן הממשלתית הוקמה על מנת לעודד את פעילות העסקים בישראל וליצור מקומות עבודה חדשים על ידי כך, שהיא מציעה לעסקים קטנים ובינוניים הלוואות בערבות המדינה לצורך הון חוזר, השקעה או הקמת עסק חדש בתנאים נוחים, ומסייעת להם באמצעות התחייבות על 85% מהביטחונות שנדרשים לצורך קבלת הלוואה מהבנק. ההלוואות הללו נגישות ללקוחות כל הבנקים, שמחזור המכירות השנתי שלהן אינו עולה על 100,000 ש"ח.

דרישות הסף לקבלת ההלוואות הללו דורשות שהלווה יהיה נקי מחובות לרשויות המס בישראל, שחשבונו הפרטי ושל בעלי המניות בחברה אינו מעוקל או מוגבל, שהעסק אינו מצוי בהליך פירוק, כונס נכסים וכדו' ושלעסק אין חוב שהוגדר כחוב פגום.

קרן בנק הפועלים

בנק הפועלים הקים את קרן פועלים לעסקים, שמטרתה לתמוך בעסקים הקטנים והבינוניים ולקדם אותם על ידי מתן פתרונות וכלים לצמיחה. הקרן מסייעת במתן הלוואות לעסקים קטנים לצורך השקעה, הרחבה ופיתוח העסק, לצורך הון חוזר לתפעול השוטף ולצורך הקמת עסק חדש.

טיפ קטן לבעל עסק לפני לקיחת הלוואה

הכי קל לבקש הלוואה, אך על מנת לנצל אותה באופן נכון ויעיל ואף להגדיל את הסיכויים שתקבלו אותה, מומלץ להכין תכנית עסקית, שמפרט את המודל העסקי והאסטרטגיה העסקית שתנקטו בה.

פרט לעובדה שזה יקפיץ את סיכוייכם לקבל את ההלוואה, התכנית העסקית תמקד אתכם בפעילותכם ותסייע לכם לראות את המטרות לנגד עיניכם. כך יהיה לכם קל יותר לפעול ולהתקדם, וסיכוייכם להצליח יגדלו.

שימו לב שאתם כוללים בתכנית העסקית את כל מהות העסק, המטרות שלו, היעדים שהצבתם לעצמכם לרבעון הקרוב ולשנה הקרובה, קהל היעד אליו אתם פונים, המתחרים שלכם בשוק, מודל הרווחיות של העסק והערך המוסף שאתם מציעים.

חברת אפק מתמחה בייעוץ וליווי עסקים ובאיתור וגיוס פתרונות מימון לעסקים. נשמח לסייע לכם בכל שאלה או התלבטות.

הלוואות ללא ריבית לעסקים- הדרכים לקבל מימון בתנאים הכי משתלמים

 

עדכון אחרון: 6/26/2019 11:41:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: