בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואה ללא ריבית בקיץ הקרוב

איך הלוואה ללא ריבית יכולה לעזור לכם בקיץ הקרוב?

עסקים בכל הארץ סובלים ממצוקת אשראי וזקוקים לפתרונות מימון בתנאים נוחים. כמעט כל עסק זקוק לפחות פעם אחת בחייו להלוואה למטרות שונות, כגון יציאה ממשבר כלכלי בגלל בעיות הון חוזר או בעיה פיננסית אחרת, השקעה בעסק כדי לגדול, לשפר הכנסות ולהתמודד בענפים נוספים וכיוצא בזה. את ההלוואה כדאי לקחת דווקא בקיץ: בחודשי הקיץ הלוהטים ניתן להתחיל את ההליך לקבלת ההלוואה האטרקטיבית, מאחר שבתקופה זו פחות עסקים מגישים בקשות וגם הפעילות העסקית במקרים מסוימים נמוכה יותר. לכן, יש לבעל העסק יותר זמן חופשי כדי להתחיל את התהליך.

האם עסקים יכולים לקבל הלוואה ללא ריבית?

כל עסק, חדש או קיים, מעוניין למקסם רווחים, לשפר ביצועים, להגדיל את מספר הלקוחות ולגדול. כדי למנף את העסק אין מנוס – יש לקחת הלוואה, לכן חשוב לחפש פתרונות מימון עם ריבית אטרקטיבית. כדאי לדעת כי ישנה אפשרות לקבל גם הלוואות ללא ריבית בבנקים או באמצעות קרנות ייעודיות, ביניהן קרן נתן.

כאשר מתכננים לקחת הלוואה לעסק כדאי לבדוק מראש מהן הבטוחות שעל העסק להעמיד, ובהתאם למאפייני החברה ולצרכיה קל יותר לקבל החלטה לגבי סכום ההלוואה וממי לקחת אותה.   

ישנם בנקים המציעים לעסקים לקחת הלוואה ללא ריבית, אך לרוב סכום ההלוואה נמוך וגם תקופת ההחזר קצרה. אפשר לקחת הלוואה אטרקטיבית, לעתים ללא ריבית, דרך אחת מחברות האשראי, אך גם במקרה זה סכום ההלוואה נמוך ותקופת הפירעון קצרה, לכן עסקים רבים נמנעים מההלוואות של הבנקים ושל חברות האשראי.

עסקים המחפשים פתרונות מימון אטרקטיביים ומעוניינים לקבל הלוואה ללא ריבית יכולים לפנות לקרנות פילנתרופיות שהוקמו במטרה לסייע ליזמים בתחילת דרכם וכדי לעזור לעסקים קטנים ובינוניים, בעיקר לעסקים צעירים. יש קרנות המציעות הלוואות אטרקטיביות ללא ריבית רק לעסקים בפריפריה, קרנות אחרות מציעות הלוואות לעולים חדשים, ליזמים בתחום הסטארט-אפ, לנשים, למיזמים משותפים בין ערבים ליהודים ועוד.

הלוואה לעסקים בקיץ הקרוב

איזה קרנות מציעות הלוואות ללא ריבית?

כאמור, יש מספר קרנות המציעות הלוואה ללא ריבית לעסקים בהקמה ולעסקים צעירים. בין הקרנות ניתן למנות את קרן נתן לעידוד יזמות. הקרן מציעה הלוואות בסכום של עד 240,000 ש"ח, ללא ריבית וללא העמדת בטוחות. יש להגיש בקשה מפורטת בכתב ולצרף למסמכים תכנית עסקית, ולאחר מכן היזם מוזמן לראיון אישי כדי לקבוע האם לאשר או לדחות את ההלוואה וכדי להחליט מה יהיה סכום ההלוואה ומה יהיו תנאיה.

בנוסף, ניתן לקחת הלוואה ללא ריבית מקרן IFLA: הקרן מציעה הלוואות אטרקטיביות עד לסכום של 90,000 ש"ח לצורכי הון חוזר ו/או להשקעות בעסק. את ההלוואה ניתן להחזיר בתשלומים חודשיים בתקופה של 45-40 חודשים.

הלוואה ללא ריבית

ביקוש גבוה להלוואות ללא ריבית

עסקים רבים מעוניינים לקבל הלוואות ללא ריבית, לכן בקשות רבות מוגשת מדי שנה לקרנות השונות. כדי לשפר סיכויים ועל מנת להכין את המסמכים הדרושים ללא לחץ מיותר, כדאי להתחיל את התהליך כבר בחודשי הקיץ. בתקופה זו לקוחות רבים של העסק נמצאים בחופשות בארץ ובחו"ל, ולרוב הפעילות העסקית נמוכה יותר, לכן יש יותר זמן פנוי לכך.   

למידע נוסף, השאר את פרטיך באתר – צוות המומחים של אפק פתרונות מימון יחזור אליך בהקדם. נשמח לסייע גם לך לקבל הלוואה ללא ריבית או הלוואה בערבות מדינה.

עדכון אחרון: 11/5/2017 2:06:00 PM
מספר מדרגים:19 דירוג ממוצע:4.7
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: