בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הלוואה חוץ בנקאית מיידית

גלו את כל היתרונות והחסרונות בלקיחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית

המהפיכה שעובר שוק ההלוואות בישראל בעשור האחרון נולדה כאפקט ישיר לרפורמות, שנועדו להגביל את הבנקים ושליטתם בשוק, והולידה מגוון פתרונות מימון דרך חברות פרטיות וגופים פיננסיים, שמעניקים שירותים לעסקים כמו נכיון צ'קים, הלוואה חוץ בנקאית מיידית ועוד.

אין ספק, שמימון שנלקח מגוף חיצוני, מקטין את תלות היזם בבנק, ומאפשר לו חופש פעולה רחב יותר, כיוון שאינו מוגבל לקבל אשראי מגוף אחד בלבד. חברות ביטוח, חברות אשראי, קרנות, חברות פרטיות וגופים פיננסיים שמבקשים להגדיל את מספר הלקוחות שלהם משתמשים בהלוואות כשירות או כהטבה שניתנת ללקוח, וכך מפתים יזמים רבים לקבל מימון דרכם.

הלוואה חוץ בנקאית מיידית, המהפכה בשוק ההלוואות בישראל

האם זה משתלם לכם?

בדרך כלל כן, אך כמו כל החלטה פיננסית, ובמיוחד כזו שמשליכה גם על העתיד שלכם ועתיד העסק שלכם, כדאי לנקוט באמצעי זהירות, שימנעו מכם ליפול למלכודת דבש. חברות רבות מציעות הלוואה חוץ בנקאית מיידית ללא תנאי סף, אך החזרי ההלוואות מתלווים לריבית גבוהה, שהיזם לא תמיד מצליח לעמוד בה.

אפק ביז היא חברה, שמתמחה בליווי עסקים ומימון לצורך פתיחת עסק, השקעה, התרחבות וצמיחה עסקית. אנו מתחייבים להשיג לכל לקוח את התנאים הטובים ביותר למימון העסק, כדי שתצליחו לגרום לעסק שלכם לשגשג ולא תכרעו תחת החזרי ההלוואה.

היתרונות שבלקיחת הלוואה חוץ בנקאית מיידית

מסגרת האשראי שלכם תישמר ולא תיפגע כתוצאה מלקיחת הלוואות חוץ בנקאיות. זאת אומרת, שהיא לא מגדילה את האובליגו שלכם, ויכולה לסייע לכם לבצע פעולות עסקיות בראש שקט. אם אתם מעוניינים לסגור את המינוסים והחובות לבנק על ידי מימון חוץ בנקאי, כדאי לכם לבחון היכן אתם משלמים ריבית גבוהה יותר, ועל סמך זה לקבל החלטה כלכלית מושכלת.

רוצים היקף אשראי גדול יותר מזה שהבנק מאשר לכם? בדיוק בשביל זה יש לכם מגוון אפשרויות לקבלת אשראי חוץ בנקאי. השחקניות בשוק מציעות בדרך כלל אשראי גדול יותר מזה שהבנקים מאשרים, כיוון שהבנקים מוכנים לקחת סיכונים קטנים יותר וגם כפופים לרגולציה שונה מזו של הגופים החוץ בנקאיים.

פנייה לגופים חוץ בנקאיים מגדילה את סיכוייכם לקבל יותר מהבנק. כל סוחר טוב יודע, שתמיד כדאי לקחת כמה הצעות מחיר על מנת להגדיל את יכולת המיקוח בניהול המשא ומתן. תוכלו לנצל זאת בהתנהלותכם מול הבנק.

תמיד תוכלו לנצל את האפשרות השלישית

הקרן לסיוע לעסקים מאפשרת לכל תושב ישראל, שעבר את גיל 18 לקבל הלוואה בערבות המדינה, עבור הקמת עסק חדש או פיתוח והרחבה של עסק קיים, בתנאי שהעסק מוגדר כחברה בע"מ או עוסק מורשה.

 על מנת לקבל הלוואה מהקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה תידרשו לתנאי סף נוחים ביחס לאלו שידרשו הבנקים, והם כוללים הוכחה לניהול חשבון בנק ועסק בריאים (ללא תהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל או הגבלה בחשבון), השקעת הון עצמי שעומדת על 30% מסך ההלוואה ולקיחת הלוואה שעומדת על סך של מינימום 100,000 ש"ח.

איך תגדילו את סיכוייכם לקבל הלוואה מידית?

על ידי הכנת תכנית עסקית, שמציגה את המצב הכלכלי של העסק, תכניות תפעוליות ופיננסיות ותחזיות עתידיות תוכלו להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה באופן מיידי. כמו כן ייצוג על ידי חברת אפק ביז, שמנוסה בגיוס אשראי ומימון לעסקים יכול לקדם עבורכם את התהליך. אנו נבנה עבורכם את התכנית העסקית, ננהל את משא המתן בכדי להשיג לכם את תנאי ההלוואה וההחזרים האופטימליים עבורכם ונבטיח את הצלחתכם בגיוס הלוואה.

עדכון אחרון: 1/6/2020 12:36:00 PM
מספר מדרגים:7 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: