בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

מה הסיכוי לקבל הלוואה בערבות המדינה להקמת עסק?

קבלת הלוואה בערבות המדינה להקמת עסק

יזמים ובעלי עסקים מחפשים רבות אחר פתרונות מימון הוגנים, שיאפשרו להם לפתוח עסק ולעמוד בהחזרים באופן מיטבי. האם יש חיה כזו? כן! קרן הסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה הוקמה בדיוק לשם כך, והיא מסייעת ליזמים מתחילים עם הלוואה בערבות המדינה להקמת עסק בתנאים נוחים ועם דרישה מינימלית לביטחונות מהיזם.

הלוואה בערבות המדינה נחשבת לאופציית מימון נוחה, בטוחה ומשתלמת. לטובת בעלי העסקים, הקרן מפעילה מסלול הלוואות לעסקים בהקמה, והיא מעודדת יזמים חדשים להשתמש בה. אך לפני שאתם ממהרים לגשת להגיש בקשה, עליכם להכיר את התנאים, בהם אתם צריכים לעמוד על מנת להיענות בחיוב לבקשתכם לקבל מימון לעסק חדש.

פתרון מימון ליזמים מתחילים, הלוואה בערבות המדינה להקמת עסק

מתחילים בגדול

אם אתם פותחים עוסק זעיר או עוסק פטור, אין טעם שתגישו בקשה להלוואה בערבות המדינה להקמת עסק. הקרן מעניקה הלוואות רק לעסקים שרשומים כעוסק מורשה או כחברה בע"מ.

סכום מינימלי להלוואה- 100,000 ש"ח

בקשות אשראי לחברות בע"מ ועוסקים מורשים בתחילת דרכם דרך הקרן לסיוע לעסקים בערבות המדינה מתחילות בסכום של 100,000 ש"ח. אם אתם זקוקים לסכום נמוך מזה, עדיף שתפנו לפתרונות מימון אחרים כמו הבנקים, חברות האשראי או חברות הביטוח והפיננסים.

תנאי הסף לקבלת הלוואה

על מנת לקבל הלוואה ללא ריבית לעסק מתחיל יש תנאי סף בסיסיים, אותם תידרשו להציג. לדוגמה, תתבקשו להציג אישור על כך שאין לכם הגבלות בחשבון או שהעסק אינו מצוי בתהליכים של פשיטת רגל וכדו'. כמו כן, מידע שלילי אודותיכם או אודות עסקים שניהלתם בעבר, גם אם הוא מהעבר הרחוק עלול לפגוע בסיכויים שלכם לקבל הלוואה, למשל חובות מול רשויות המס. על מנת להימנע ממצגשלילי כדאי להתייעץ עם אחד מהמומחים של Afekbiz  כדי לבחון כיצד להגיש את הבקשה כך שתיענו בחיוב.

השקעה מינימלית מצד היזם

במסלול ההלוואות לעסקים נדרש הון עצמי מצד היזם לצורך קבלת ההלוואה, שעומד על 30%, מתוכם 10% ישמשו לביטחונות כנגד ההלוואה ו- 20% להשקעה. ללא ההון ההתחלתי לא ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים לפתיחת עסק בערבות המדינה.

בניית תכנית עסקית

ללא תכנית עסקית, שמציגה את תכניות העסק לעתיד הקרוב והרחוק ותחזיות תפעוליות וכלכליות אין טעם לפנות לבקשת הלוואה מהקרן. חברתנו מתמחה בבניית תכנית עסקית לצורך בקשת הלוואה, ונשמח לעזור לכם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, כדי להגדיל את סיכויים לקבל הלוואה.

השקעות פיזיות מקבלות עדיפות

הקרן מתעדפת בקשות, שנועדו לממן ציוד, מכונות, שיפוץ, רכישת מלאי וכדו'. לעומת זאת, עבור הון חוזר יש סיכויים נמוכים שתקבלו תשובה חיובית לבקשתכם. לידיעתכם, עבור השקעה פיזית תוכלו לקבל מימון 3 חודשים אחורה, כך שאם רק עכשיו גיליתם על האפשרות לקבל הלוואה בערבות המדינה, יתכן שעוד לא מאוחר מידי עבורכם.

מאיזה גיל ניתן לבקש הלוואה בערבות המדינה להקמת עסק?

באופן כללי, כל תושב מדינת ישראל רשאי החל מגיל 18 לבקש הלוואה בערבות המדינה, אך בפועל, הקרן מעניקה יותר הלוואות למי שעבר את גיל 25 מפאת חוסר ניסיון תעסוקתי של יזמים צעירים יותר. חיילים משוחררים או צעירים, שלא עברו את גיל 25 מוזמנים לפנות אלינו, כדי שנייעץ להם כיצד להגדיל את סיכוייהם לקבל מימון בערבות המדינה להקמת עסק.

מסייעים לעסקים להגדיל את הסיכויים לקבל הלוואה

על מנת להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הלוואה, בין אם היא מהבנק, מחברה פיננסית או בערבות המדינה, כדאי לכם לפנות לגוף מקצועי כמו Afekbiz, שמנובה כבר שנים רבות בבניית תכניות עסקיות וייצוג לקוחות מול גופים פיננסיים גדולים.

חשוב לדעת, שההליך עלול להימשך כחודש ימים, ולכן אנו מזמינים אתכם להכין את תיק הבקשה שלכם בהקדם, על מנת שתוכלו לפתוח את העסק שעליו חלמתם כמה שיותר מהר.

עדכון אחרון: 8/27/2019 5:16:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: