בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

הדרכים להשגת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות הניתנות על-ידי גופים שונים ולא במסגרת הבנק. גופים משמשים במקורות מימון וביניהם ניתן למנות: חברות ביטוח, חברות אשראי, חברות מימון המתמחות בתחום, קרנות שונות ועוד. גם חלפני כספים פרטיים וחברות המשתייכות לשוק האפור נכללים תחת מקורות מימון אלו, אך כמובן שתמיד מומלץ לקחת הלוואה ממקור לגיטימי ומסודר שברור כי הוא פועל לפי חוקים ברורים. לאחרונה התחדדה החקיקה בנושא לקיחת ההלוואות, במטרה להקטין את היקף הפעילות של השוק האפור ולסייע לאנשים לקבל הלוואות בקלות באמצעות מקורות מימון אחרים.

מדוע אנשים נזקקים להלוואות חוץ בנקאיות?

אנשים רבים נזקקים להלוואה חוץ בנקאית, על-מנת לכסות חובות. בניגוד לדעה הרווחת, חובות לאו דווקא נוצרים עקב התנהלות כלכלית לקויה ואינה תמיד אשמתם של אלו הנקלעים אליה. גובה המשכורות בשילוב עם יוקר המחייה בישראל ותנאי החיים המורכבים, מביאים אנשים לחובות שלא תמיד ניתן להיחלץ מהם ללא הלוואה. גם בעלי עסקים זקוקים לעיתים להלוואה על-מנת להמשיך ולתפעל את העסק שברשותם או על-מנת לפתוח עסק חדש לגמרי. הלוואות לעסקים הן עניין נפוץ בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות והן מאפשרות לבעל העסק "מרווח נשימה" בתקופה הלחוצה של פתיחת העסק ויצירת שגרת עבודה, הכנסות ורווחים.

כך תשיגו הלוואה בקלות

הדרך הפשוטה ביותר לוודא שיאשרו לכם הלוואה באחת מחברות המימון שמכבדות את עצמן, היא סיוע באמצעות חברה צד ג', המתווכת ביניכם לבין חברת המימון או הקרנות אליהן אתם פונים. תיווך של חברה מומחית בתחום מסייע להתגבר על האתגר שיוצר הפער בין ההיצע לביקוש ועשוי להגדיל את סיכוייכם לקבלת הלוואה בעשרות אחוזים. חברה המתמחה במתן שירות לנוטלי הלוואות תוכל לספק ייעוץ מקצועי המסתמך על היכרות מעמיקה עם הסעיפים הסבוכים ביותר בכל חברת מימון חיצונית ובנוסף תפרוש עבורכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, על-מנת שתוכלו להחליט בעצמכם מהו מקור המימון המועדף עליכם ולהיכן כדאי לפנות במטרה לקבל הלוואה.

היתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות

  • הן מותאמות באופן אישי לצרכים הבלעדיים של כל עסק.
  • הן כוללות מסלולים מגוונים הנפרשים על-פני מקורות מימון שונים כך שכל אחד יכול למצוא את המקור שמתאים לו ביותר להתנהל מולו.
  • הלוואות חוץ בנקאיות לרוב ניתנות ללא הצגת ערבויות. או עם ערבויות נמוכות.
  • פריסת התשלומים רחבה ומאפשרת התנהלות כלכלית נבונה לטווח ארוך.
  • השירות של חברות המימון השונות הוא מקצועי, מדויק ומסייע להשיג את התנאים האידיאליים עבורכם בלקיחת ההלוואה.
  • התחרות בתחום גורמת להבדלים משמעותיים בריביות שמציעה כל חברה על ההחזרים ומשתלם לבדוק מי מציע את ההצעה המשתלמת ביותר.
  • הלוואה מאפשרת לכם להיחלץ מקושי כלכלי תוך זמן קצר וזאת כמובן בתנאי שבדקתם היטב את תנאיה ואתם בטוחים שתעמדו בהחזרים החודשיים.

מתי כדאי לקחת הלוואות מהסוג הזה?

הלוואות חוץ בנקאיות כדאי לקחת בכל מקרה בהם אתם זקוקים לסכום כסף על-מנת להמשיך ולשמר רמת חיים בסיסית ומעלה או בכל מקרה בו אתם זקוקים להון ראשוני על-מנת לפתוח עסק ולבסס את עצמכם עוד לפני שהתייצבתם כלכלית. בדרך כלל, מדובר על הלוואות של כמה עשרות אלפי שקלים ולטווח קצר, אך חשוב לבדוק את תנאי ההלוואה וההחזרים ואף לבצע בדיקה חוזרת של הכנסות מול הוצאות ולנסות לצמצם כמה שיותר את סכום ההלוואה שתיקחו. עם זאת, אל תהססו לקחת הלוואה במידה ואתם זקוקים לה. הלוואה מדויקת ובתנאים אופטימאליים יכולה לסייע לכם להתנהל בקלות בעסק ובחיים האישיים.

האפשרויות להשגת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים - אפק פתרונות מימון

עדכון אחרון: 6/4/2019 1:38:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: