בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

גיוס אשראי חוץ בנקאי – המידע שיעזור לכם לצמוח

גוף פיננסי, בתי השקעות או מוסדות הבנקים המוכנים לשתף פעולה עם בעל עסק במתן הלוואות, פירושו  שגופים אלו נותנים קרדיט לפעילות העסק ומאמנים בהצלחה של העסק. אך יחד עם זאת יש לזכור, חברות מתן האשראי הבנקאיות והחוץ בנקאיות הינם חברות כלכליות אשר מטרתם רווח כלכלי. כל בעל עסק יודע שלא תמיד קל ומשתלם לפנות אל מערכות הבנקאיות מאחר ולעיתים קיים קושי במתן ההלוואות ולא תמיד הריביות הגבוהות משתלמות לבעל העסק אשר יכולה להציב מהמורות דרך שקשה לעבור אותן ולחרוץ את גורל פעילות העסק בעתיד.

גיוס אשראי חוץ בנקאי – ישנם דרכים אחרות לגיוס כלכלי לעסק

ההנחה הרווחת שכל בעלי העסקים הזקוקים להלוואה מיידית הינה מהסיבות שבעל העסק רוצה להגדיל את עקף פעילות העסק או מהסיבה שהעסק נמצא במשבר כלכלי. ולכן לאחר שהובהר סיבת בקשת ההלוואה הדילמה הניצבת בפני בעלי העסקים, מהיכן כדאי לקחת את אותה הלוואה אשר תיתן לא פחות  מאויר לנשימה. האם כדאי לקחת מהמערכת הבנקאית או לבצע בכלל גיוס אשראי חוץ בנקאי. מקור האשראי הינו פרט חשוב, גיוס אשראי חוץ בנקאי מוצע על ידי חברות אשראי, חברות ביטוח, חברות ליסינג וכן הלאה. לעומת המערכת הבנקאית המסורתית המעניקה גיוס אשראי מבנקים בלבד. בנוסף יש לתת דגש על גמישות של כל אחת מהחברות או המוסדות, בזמן שבבנקים מתן האשראי יוענק רק לאחר אישורים ועמידה בפרמטרים של זמן ההלוואה והצגת בטחונות, נמצא כי בחברות גיוס האשראי החוץ בנקאיות זה הרבה יותר קל עם פחות בירוקרטיה מיותרת. יש לציין שבנקים רבים מסתמכים על בטחונות גבוהים לעומת חברות האשראי החוץ בנקאיות העשויות להציע מימון של 100% כנגד שיעבוד שיקים, נכסים למיניהם או מלאים קיימים. דבר נוסף שחשוב לזכור שמחירי האשראי שונים בין מוסדות הבנקים לחברות חיצוניות, כאשר ניתן למצוא שבבנקים מחירי האשראי מעט יותר גבוהים.

למה חשוב לשים לב בעת גיוס אשראי חוץ בנקאי?

ישנם לא מעט גורמים אשר חשוב לבחון ולהשוות בזמן בחירת האשראי והגוף המעניק לכם את ההלוואה, והשניים הבולטים במיוחד הם:

מה צורך העסק במתן קבלת ההלוואה – קבלת אשראי עם החזר לטווח הארוך ומחירים מנוכים אמנם יכולה להתאים לכם, אך חשוב לשים לב מתן קבלת אשראי בסכומים גבוהים מהמקובלים בבנקים יכולה לשים רגל לבעלי העסקים.

מהם בטחונות של בעל העסק – ברור לכולם שכל גוף או מוסד בנקאי רוצה שיהיה לו ערומה למתן ההלוואה אך עם זאת יש לשים לב שבטחונות בעל העסק לא שווים הרבה יותר מסכום ההלוואה עצמה למקרה של אי עמידה בהחזרים.

טיפים חשובים לכל בעל עסק בעת בקשת גיוס אשראי חוץ בנקאי

  • קחו את גיוס האשראי חוץ בנקאי בחוכמה מבלי לחץ של זמן ומבלי שביצעתם השוואה מבין הגופים השונים.
  • אל תתביישו לשאול לפירושם של מונחים המבוכה לא משתלמת כלכלית בטווח הארוך. צרו טבלת אקסל מסודרת המראה את כל הנתונים יחד עם כל ההצעות
  • היעזרו באנשי מקצוע במידה ואינכם בטוחים.

שימו לב! תהליך בקשת גיוס אשראי לעסקים קטנים או גדולים לפעמים מצריך זמן ומחקרים והשוואות, במידה ותגלו כי אינכם מצליחים לעשות זאת לבד, תמיד תוכלו להיעזר בנו אפק פתרונות מימון – גיוס אשראי לעסקים.

עדכון אחרון: 3/24/2020 10:59:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: