בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

גיוס אשראי בנקאי לעסקים – לכסף תפקיד מפתח בעסק

רבות נאמר שכסף הוא השחקן המרכזי בהצלחתו של עסק, כל בעל עסק יודע שעל מנת לייצר הכנסות מרובות, חייב שיעמוד מאחוריו גב כלכלי חזק על מנת להגדיל את עקף פעילות העסק. לשם כך, יש באפשרותו של בעל העסק לגייס אשראי ב-2 מסלולים שונים, גיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי. בהמשך המאמר נפרט למה כדאי לשים לב ומהם היתרונות בכל מסלול.

גיוס אשראי בנקאי לעסקים וחוץ בנקאי – כיצד נדע להתנהל בצורה נכונה?

תחילה, רובנו נסכים שמוסד הבנק נחשב בעינינו כגוף די אמין, יציב ובטוח. גם אם חלקנו לא מסכימים במאת האחוזים עם דרך התנהלותו, עדיין כולנו משתפים פעולה עם פעילות הבנקים באופן שוטף. הכנסות משכורות, צבירת חסכונות לכל מיני אירועים ולעיתים אף מעדיפים לקחת מהבנק הלוואות לכל מיני מטרות עסקיות או משפחתיות ולא ממקומות אחרים. אין ספק שאנו מנהלים סוג של מערכת יחסים שנים רבות מול המערכת הבנקאית. אך עם ההיכרות והאמון מגיעה גם הנוחות והביטחון של כל בעל עסק גדול או קטן לדעת שבמידת הצורך, תמיד יהיה לו למי לפנות כאשר יצטרך גיוס אשראי לעסקים קטנים וגדולים. יש לציין שלא כל בעל עסק שווה בפני המערכת הבנקאית וכאן נתקלים לא מעט אנשי עסקים עם קשיים שלא בהכרח ציפו לה.

ראשית, רצוי לכל מבקש אשראי לעסק להכיר את המערכת הבנקאית. בהנחה ואתם פונים לבנק באופן עצמאי כבעלי עסקים, חשוב שחשבונכם ינוהל באותו מקום. לא מעט פעמים נגלה כי הבנקים אף הקדימו אותנו ומציעים לנו אשראי לעסק גם מבלי שבקשנו. אל תהיו מופתעים וקבעו אתם פגישה מסודרת עם הנציג כאשר תקפידו להגיע בלבוש מסודר, מכובד ורשמי על מנת לא להשאיר ספק ברושם הראשוני בזמן מתן גיוס אשראי לעסק. הגיעו לפגישה עם מסמכים, נתונים, טבלאות ודחות המוכיחים התנהלות רצינית במעקב אחר העסק ושדרו רוגע, ביטחון ורצינות. ספרו כמה פונטציאל גלום בעסק שלכם בשפה רהוטה ואינה מתרברבת ודרשו בהיגיון את הצפי הכלכלי של העסק. נכון, העדיפות לקחת מהבנק אותו אנו מכירים את ההלוואה אך חשוב לזכור כי אין זה הבנק היחיד במדינה, אל תקפצו על כל הצעה, זכרו כי גם לבנקים יש לא מעט רווח ממתן הלוואות לעסקים אך שמרו על קלף זה אצלכם בראש מבלי להתרברב.

כל האפשרויות של גיוס אשראי בנקאי לעסקים

פרט למסגרת האשראי בחשבון הבנק העסקי, ישנם כמה מסלולי גיוס אשראי שחשוב שתדעו. מימון בנקאי באמצעות התנהלות אשראי יחודיית – לכל בנק קיים אפשרות של מתן אשראי לעסק בהתאם. לכל הבנקים במדינת ישראל ישנם מסלולים מיוחדים עבור מימון עסקים שנקלעו לקשיים, הצעת הלוואות לעסקים חדשים, מתן אשראי לעסקים ירוקים, וקיים מתן אשראי בתנאים משתנים

מימון בנקאי על ידי ניכיון שיקים – קיים בחלק מהבנקים אפרות של מתן אשראי לעסק בצורה מיידית בתמורה לקבלת שיקים דחויים של לקוחות

הלוואות על פי דרישה – השיטה הנפוצה בבנקים לעסקים עם היסטוריה נקייה הודות להתנהלות נכונה עם ריבית נמוכה

גיוס אשראי חוץ בנקאי – הבנק אינו הדרך היחידה אמנם הבנק הינו הגוף שהכי נוח להתנהל מולו על סמך היכרות של שנים אך לא תמיד זה משתלם, ולכן יש כמה מסלולי אשראי חוץ בנקאי הפתוחים לפניכם

קרן השתלמות – בדומה לבנקים ההלוואה כאן תינתן למעשה על סמך הקרן בתנאים הרבה יותר טובים מהצעות הבנקים

חברות כרטיסי האשראי – כיום כל חברת אשראי מעניקה הלוואות אך חשוב לזכור שהריבית תהיה די גבוהה.

חברות פיננסיות – בדומה לחברות האשראי גם כאן יהיה ניתן בקלות לקבל הלוואות לעסק אך עם ריביות גבוהות המציעות גופים פיננסים ובתי השקעות.

קרנות סיוע לעסקים קטנים ובנוניים – מימון כספים לעסקים קטנים מתבצע כאשר הליך קבלת ההלוואה ארוך הכולל תנאי סף אך במסלול זה ניתן לקבל הלוואה לעסק בערבות המדינה בריבית משתנה.

עדכון אחרון: 3/24/2020 10:53:00 AM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: