בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

להתכונן מבחינה כלכלית בעקבות פיטורין לאחר לידה

אין ספק שניהול לא נכון של עסק וגם של חשבון בנק פרטי, עלול להוביל לכדור שלג שהולך ומדרדר את המצב הפיננסי כולו ולגרימת גירעון שקשה לכסות באמצעות הכנסות שוטפות "רגילות" כמו משכורת חודשית. כאשר ההלוואה נלקחת ללא קשר לבנק ואינה פוגעת בתקרת האשראי, היא יכולה לתת מענה מצוין ובמיוחד כשמדובר ב"נפילה" פתאומית, למשל מקרה של סיום העסקה שלא היה צפוי, כגון פיטורין.

מהם האתגרים הפיננסיים העיקריים לאחר פיטורין?

מקרה של פיטורי עובדת בהיריון הוא דוגמה טובה למצב בו סיום ההעסקה נעשה באופן פתאומי וגרם להפסקה מיידית של הכנסות עבור המשפחה. גם אם הוא הוכח כחוקי, מעשה הפיטורין בוודאי איננו פשוט עבור האישה ההריונית ומשפחתה. קשה למצוא עבודה חדשה בזמן היריון וגם הרבה אחריו, כאשר קיים תינוק צעיר כל כך שיש לטפל בו. הפתרון של לקיחת הלוואה חוץ בנקאית, בסכום אשר יאפשר הישארות של האם עם תינוקה לכמה חודשים, למעשה מעניק את הזמן החשוב הזה למשפחה שהתרחבה ומייצר "אוויר לנשימה" מבחינה כלכלית, ללא הצורך לחיות בדוחק אלא להעניק לתינוק את כל מה שהוא זקוק לו. במידה דומה, גם עסק שעובד על הכנסות שוטפות מלקוחות ומאבד את אחד מלקוחותיו הגדולים בבת אחת, נפגע קשות וגם במקרה זה – הלוואה חוץ בנקאית יכולה להציל את הזרמת הכספים לעסק, לתקופה מסוימת שבה תיעשה חשיבה מחדש והתארגנות.

לקריאת מאמר המסביר איך בוחרים הלוואה חוץ בנקאית.

 הלוואה כלכלית בעקבות פיטורין לאחר לידה

באיזה סכום כדאי לקחת את ההלוואה?

כאשר מדובר על עסקים שחוו "בור כלכלי" פתאומי, סכום ההלוואה שנלקח צריך להספיק ליצירת תזרים עבור כל ההוצאות של העסק, לרבות רכישת סחורה וחומרי גלם וכמובן גם תשלומי משכורת לעובדים. במקרה כזה, ההלוואה תהיה בהיקף גדול יותר לעומת משפחה צעירה שנקלעה לתסבוכת כלכלית בשל פיטורין. כך או כך, מוטב לבקש אישור להלוואה בסכום שמספיק בדיוק לכיסוי ההוצאות הצפויות ובנוסף סכום נמוך נוסף. ככל שסכום קרן ההלוואה יהיה גבוה יותר, כך יהיה מאתגר יותר עבור בית העסק – או המשפחה – להשיב את הכסף במועד ומבלי שהתשלומים יעיקו על ההתנהלות הפיננסית כולה. לקיחת הלוואה מחברה מומחית ואמינה, שמתאימה את מסלול ההלוואה באופן מדויק לצרכי הלקוחות, היא פתרון נהדר שלטווח ארוך מסייע להתחלה חדשה בכל היבט.

חשיבה לעתיד תסייע לניהול נבון של הכסף

חשוב להבין כי לקיחת הלוואה מהווה פתרון קצר טווח והיא, אמנם, סוג של "פקק" לבעיה גדולה הרבה יותר – אבל היא ללא ספק מעניקה דחיפה ראשונית לחזרה לחיים רגילים ומעט מרווחים יותר. בכל מקרה כדאי לעשות בדק בית, בעסק או במשפחה, בכדי לבצע חשיבה מחודשת ומפוקחת באשר לניהול הכספים והמוכנות הכלכלית לנפילות עתידיות שעלולות להגיע.

עדכון אחרון: 1/28/2020 12:29:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: