בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

לא משנה אם העסק שלכם נמצא בשלבי הקמה, או שהוא פועל כבר מספר שנים- הכנסתם של משקיעים נוספים תאפשר לו לצמוח ולהתפתח. המומחים של חברת אפק מסבירים לכם כיצד בוחרים משקיעים לעסקים בצורה נכונה.

האם העסק שלי ראוי להשקעה?

משקיעים לעסקיםאחת השאלות אותן צריך כל בעל עסק לשאול את עצמו היא "האם העסק שלי ראוי להשקעה?". אם התשובה על כך היא חיובית הוא יכול לטפוח לעצמו על השכם ולהבין שהוא בעל עסק שהוא גם נכס, אבל אם התשובה שלילית כנראה שהעסק שלו הוא משרה מתגמלת ותו לא. עליכם להבין שעסק שהוא גם נכס הוא עסק משמעותי, המניב רווחים גבוהים ועשוי לעניין גם אנשים אחרים. הרצון להכניס משקיע לעסק נובע בדרך כלל מרצון להגדיל את העסק ולפתח אותו, ומשקיע לא יתעניין בעסק שלכם אם אין לא פוטנציאל צמיחה משמעותי.

איך בוחרים משקיעים לעסקים?

בחירת משקיע לעסק שלכם אינו מדע מדויק והשלבים בבחירה משתנים מעסק לעסק וממקרה למקרה. לפני שתתחילו בחיפוש של משקיעים יהיה עליכם להגדיר איזה סוג של משקיע אתם מחפשים ולהכין תכנית עסקית מפורטת.

איזה סוג של משקיע אתם מחפשים?

אם אתם מחפשים משקיעים לעסקים כנראה שאתם מעוניינים במשקיע פיננסי שיאפשר לכם להגדיל את העסק, אבל עליכם לחשוב עד צפוי להיות מעורב המשקיע בעתיד. נסו לחשוב האם אתם מחפשים משקיע שיתן את הכסף ויעניק לכם חופש פעולה, או משקיע שירצה להיות מעורב בניהול העסק. כמובן שהאדם שיחליט להשקיע בעסק שלכם לא יעשה זאת ללא תמורה, והוא יקבל אחוז מהרווחים או שליטה בעסק בהתאם למה שתסכימו איתו.

תכנית עסקית

תכנית עסקית מפורטת היא תנאי הכרחי בדרך ליצירת קשר עם משקיע פוטנציאלי. הכינו תכנית מפורטת שתכלול את תיאור העסק והמודל העסקי שלו. הגדירו את היתרונות של העסק, ציינו את הנתונים הכספיים וספקו גם תחזית פיננסית לשנים הבאות.

תחום מקצועי משותף

ההתאמה של המשקיע לעסק שלכם לא נמדדת רק בכמות הכסף שהוא מוכן להשקיע בכם, אלא גם במצע המשותף עליו אתם יושבים. משקיע בעל ניסיון מקצועי בתחום בו אתם עוסקים עשוי להיות טוב יותר עבורכם. אדם כזה יבין מה נדרש ממנו, יהיה יעיל יותר ויסייע לכם ליצור עסק מצליח יותר.

משקיעים לעסקים

משקיע או שותף?

עליכם להגדיר גם האם אתם מחפשים משקיע שיתן את הכסף ויעקוב מרחוק, או שותף עסקי לחברה שלכם. גיוס שותף לחברה כרוך בהכנסתו של אדם נוסף למערכת הניהול שלכם. הוא יבוא עם הדעות והרעיונות שלו אל העסק הפועל, ואתם חייבים להיות מודעים לכך. עליכם להגדיר איזה מין שותף אתם מחפשים- האם אתם מחפשים מישהו בעל יידע אשר יוכל לייעץ לכם, או שאתם בסך הכל רוצים משקיעים לעסקים שישימו את הכסף אצלכם ביד ויסמכו עליכם בעיניים עצומות.

איך מגיעים אל המשקיע?

בחירת המשקיע תהיה מבוססת על ההבנות אליהם תגיעו ועל הצרכים של העסק שלכם, אבל איך בכלל מגיעים אל המשקיעים? תוכלו לפגוש במשקיעים פרטיים בתערוכות וכנסים הקשורים לתחום בו אתם עוסקים, או לפנות אליהם באמצעות חברות העוסקות ביצירת קשר בין יזמים ובעלי עסקים לבין משקיעים.

חברת אפק מנוסה ביצירת חיבורים עסקיים, הלוואות לעסקים ומתן ייעוץ לחברות ישמחו לסייע לכם לבחור משקיעים לעסקים. לחברה רשת ענפה של קשרים עם משקיעים וגופי מימון שונים ותסייע לכם להיפגש עם משקיעים אסטרטגיים כדי לבדוק אפשרויות מימון פרטיות שיסייעו לעסק שלכם לצמוח.

עדכון אחרון: 1/17/2018 9:54:00 AM
מספר מדרגים:25 דירוג ממוצע:4.3
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: