בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

איך בוחרים הלוואה לעסקים

ההחלטה להפסיק לעבוד בתור שכירים ולהקים עסק עצמאי אינה פשוטה ולרוב זה שינוי משמעותי בחשיבה ובהתנהלות. עם זאת, החדשות הטובות הן שאם עושים זאת בצורה נכונה, מדויקת ומסודרת, הרי שבאמת ניתן יהיה להתפרנס בכבוד בעתיד . במידה וגם אתם חושבים לעשות את הצעד הזה אתם בוודאי זקוקים למקורות מימון שונים וזה נכון גם אם העסק שלכם רץ כבר כמה שנים. כדאי לדעת: יש מגוון אדיר של הלוואות שמיועדות לעסקים ולכן ההמלצה הטובה ביותר תהיה לבדוק את השטח בצורה כמה שיותר מעמיקה. רק אחרי שנכיר את האפשרויות השונות נוכל לבחור איזו הלוואה לעסקים תתאים לנו ושווה להתחיל לעשות את הבדיקות עוד היום.

הלוואה בערבות מדינה

אין ספק שכאשר מדברים על הלוואה לעסקים ההלוואות שזוכות להתעניינות הגדולה ביותר אלה הלוואות בערבות מדינה. מדובר על הלוואות שניתנות בכמה מסלולים שונים ומיועדות הן ליזמים שרוצים להקים עסק ובין לבעלי עסקים שזקוקים למימון בגלל סיבות כאלה ואחרות. היתרונות של הלוואות כאלה הם:

  1. יחסית קל לקבל את ההלוואה
  2. ניתן לפרוס את ההחזר על פני לא פחות מ 5 שנים
  3. בדרך כלל צריך להציג ביטחונות של בין 10% ל 25% מהסכום המבוקש

לכן כדאי לכם לבדוק האם גם במקרה שלכם הלוואה כזאת יכולה לבוא בחשבון שכן זו הלוואה בטוחה ונוחה במיוחד.

הלוואה לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות

 

האופציה הנוספת היא לפנות אל מספר גופים שמציעים הלוואה לעסקים במסגרת הלוואות חוץ בנקאיות. במקרה כזה ההמלצה היא לבדוק שפונים אל גוף אמין, מוכר וכזה שפועל בצורה חוקית במדינת ישראל כי אחרת אתם עלולים להסתבך בקשיים מיותרים. במקרה של הלוואות כאלה צריך לבדוק לא רק את אמינות הגוף שאליו פונים אלא גם:

 

  • מהם תנאי ההלוואה
  • האם ניתן יהיה לשנות את גובה ההחזר החודשי
  • האם יש נקודות יציאה מההלוואה
  • מה גובה הריבית

אומנם לבצע את כל הבירורים הללו זה אומר להשקיע זמן ותשומת לב אך יש לכך משמעות כלכלית אדירה ולכן לא כדאי לוותר על כך.

הלוואה לעסקים מחברת אפק

 

חברת אפק היא חברה מקצועית שקיימת כבר הרבה מאוד שנים והיא הכתובת הנכונה עבורכם אם אתם צריכים הלוואות לעסקים. זה לא משנה מה הסיבה שבגללה אתם זקוקים להלוואה כזאת ועד כמה היא דחופה לכם, כי בכל מקרה בחברת אפק תיהנו משירות אדיב ומקצועי ובעיקר – מתנאים מועדפים. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על ההלוואה שלה אתם זקוקים כדי להציל את העסק, כדי לשפר אותו או כדי להשקיע בו למען עתיד טוב יותר. כל שעליכם לעשות הוא לפנות עוד היום אל חברת אפק, לבדוק איזה מסלולים של הלוואות לעסקים היא יכולה להציע לכם ולחתום על ההסכם כבר עכשיו. 

עדכון אחרון: 1/28/2019 11:37:00 AM
מספר מדרגים:36 דירוג ממוצע:4.5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: