בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

איך בוחרים הלוואה חוץ בנקאית?

לקיחת הלוואותכמה פעמים קיבלת הודעת SMS לטלפון הנייד שלך או לחשבון האימייל, הודעה שמציעה לך לקחת הלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים לכל מטרה? סביר להניח שהתשובה לשאלה הזו היא כל הזמן, מהסיבה הפשוטה, שכולם, לפחות כמעט כולם, צריכים סיוע כספי בכל רגע נתון ובכל שלב בחיים. העובדה שרובנו לא עשירים ועם זאת, חיים במדינת ישראל, מדינה מערבית ומפותחת, המציעה לאזרחיה מגוון פיתויים, גורמת ללא מעט אנשים להוציא יותר ממה שיש להם. כך קורה, שבמקום לשלם על הטיול הגדול, החתונה, טיפול קוסמטי או אפילו מיזם עסקי, אנחנו צריכים לקחת הלוואות.

יש כמה סוגי הלוואות ובכלל זאת: הלוואות בנקאיות, הלוואות בערבות המדינה והלוואות חוץ בנקאיות. האופציה המהירה והנוחה ביותר מבין שלושת האפשרויות היא הלוואה חוץ בנקאית ובכתבה הבאה נסביר מה זה אומר לקחת הלוואה חוץ בנקאית, מתי ולמי כדאי לקחת אותה, מה היתרונות שלה וכמובן, איך לבחור הלוואה חוץ בנקאית, כך שמטרותיך, בין אם לטובת פנאי ובין לטובת קריירה, יושגו בזריזות, על הצד הטוב ביותר ועם מינימום ריביות, במידת הניתן.

מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

על השאלה מתי כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית ישנן מספר תשובות, אך העיקרית והמשמעותית ביותר היא עניין הזמן. אם אתה זקוק לסכום כסף של כמה עשרות אלפי שקלים ואין לך זמן וסבלנות להתעסק עם בקשות ואישורים מהבנק או מהמדינה, סביר מאוד להניח שהאופציה של הלוואה חוץ  בנקאית היא הטובה ביותר עבורך.

אנשים  צריכים כסף כאן ועכשיו למגוון מטרות וביניהן המטרות שהוזכרו לעיל כמו טיול, חתונה וכיוצא בזה. אם הטיימינג משחק אצלך תפקיד משמעותי, הלוואה חוץ בנקאית תגיע הכי מהר ובמינימום ביורוקרטיה וכאבי ראש. אמנם, כנראה שגם הריביות יהיו גבוהות יותר בהתאם.

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

כפי שכבר הזכרנו, היתרון המובהק של הלוואה חוץ בנקאית הוא המהירות שבה היא מאושרת. בשונה מהלוואות מהבנק או בערבות המדינה, שם אתה צריך להציג הסבר ברור לטובת מה אתה רוצה לקחת את ההלוואה, מה הצפי שלך להחזיר אותה, כמה כסף יש לך עכשיו, במה אתה עובד, מי ערב להלוואה וכך הלאה, כאן הכל פשוט יותר – רצית, קיבלת.

מעבר לזה, הלוואה חוץ בנקאית לא קשורה באופן ישיר לחשבון הבנק שלך, מה שאומר שהעובר ושב שלך לא נפגע ואין אפשרות, לדוגמא, שפתאום הבנק יחליט להתעסק בכסף שלך במידה ויש בעיה עם התשלומים. עם זאת, בשל המהירות שבה מאשרים את הבקשות להלוואות חוץ בנקאיות ולצד זאת, מהסיבה שהן מאושרות לכל מטרה שהיא, אותן חברות גובות ריביות גבוהות באופן יחסי להלוואות במסלולים אחרים.

הלוואה חוץ בנקאית

לבחור הלוואה שמותאמת לצרכיך!

הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות על ידי חברות פרטיות אשר עוסקות בפיננסים, חברות פרטיות למימון וכמו כן, חברות אשראי. אלו ישמחו לתת הלוואות לעסקים לכל מי שמבקש אותן, לא משנה מה המטרה שלשלמה הוא רוצה לקחת את ההלוואה.

עם זאת, יש שוני בין  חברה לחברה, כאשר ההבדל המרכזי והחשוב ביותר מבחינתך, הוא גובה הריבית. עליך לדעת שגובה הריבית נקבע ביחס לגובה הסיכון, מה שאומר שככל שתצליח להוכיח שמטרת ההלוואה היא לטובת עניין עם סיכון נמוך יותר, למשל חתונה, שלרוב מכסים כמעט את כל ההלוואה, כך הריבית שתשלם תהיה נמוכה יותר.

מעבר לזה, גם משך הזמן שבו אתה מתחייב להחזיר את ההלוואה משפיע על התנאים שבהם תקבל אותה. כך או כך חשוב לבצע סקר שוק מקדים ולא לקחת מהחברה הראשונה שמציעה לך הלוואה את הכסף, אלא לבדוק טוב-טוב איפה התנאים הכי טובים משתלמים עבורך.

עדכון אחרון: 1/17/2018 12:33:00 PM
מספר מדרגים:23 דירוג ממוצע:4.6
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: