בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

ייעוץ משכנתאות בדרך הנכונה

ייעוץ משכנתאות - בוחרים במסלול הנכון

אדם, משפחה ואפילו עסקים מסוימים הבאים לתכנן את עתידם הפיננסי חייבים לקחת בחשבון את נושא הנדל"ן ומשמעויותיו הפיננסיות. נדל"ן כהשקעה הוא נושא בעל משקל גדול אף יותר בימים של אי יציבות כלכלית, בהם קשה מתמיד לצפות את התנהגות השווקים, וניתוב כספים לנכסים פיזיים הופך לבחירה הגיונית ומתבקשת יותר מתמיד.  

בין אם מדובר ברכישת נכסים למגורים או להשקעה – מדובר בעסקאות ענק שכל שינוי קטן בתנאיהן הוא בעל משקל עצום על התוצאות. כאשר ניגשים לבחור משכנתא ההיצע נראה גדול מאוד: מסלולים, מדרגות, בנקים שונים. לא ברור במה נכון לבחור. איך נדע שנוכל לעמוד בהחזרים? איך מחשבים את הריבית? מתי יהיה נכון לעשות מחזור משכנתא?

מחלקת ייעוץ המשכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על מנת לענות לכם על כל השאלות האלה ואחרות, ללוות אתכם בצעד הגדול של לקיחת משכנתא, ולוודא שהצעד הזה נעשה בצורה נכונה וחכמה. הניסיון מראה שלקיחת משכנתא בעזרת חברת ייעוץ משכנתאות יכולה לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהחזר התשלומים הכולל.

בין אם אתם עומדים היום לפני לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם, ובין אם עשיתם זאת בעבר והגיע הזמן למחזר, בין אם אתם קונים בית למגורים או שאתם משקיעים מקצועיים - אנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך. ייעוץ מקצועי יסייע לכל אחד לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

ייעוץ משכנתא הוא מומחיות לכל דבר, ולכן חשוב להיעזר בשירותי חברה לייעוץ משכנתאות, שירות שיוכל לחסוך לכם לא מעט כסף, אם יתבצע נכון. לא בטוחים? התקשרו אלינו לשיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות ודברו עם יועץ משכנתאות מומחה. 

 

חברת ייעוץ משכנתאות - אפק פתרונות מימון

חברת ייעוץ משכנתאות - מחלקה מיוחדת באפק פתרונות מימון

מחלקת ייעוץ משכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על ידי בנקאים לשעבר, כלכלנים ומשפטנים בעלי ניסיון מצטבר של מעל עשור בתחום המשכנתאות וגיוס האשראי. במהלך השנים ליווינו בהצלחה מעל 400 תיקי משכנתא.

אנו מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה עם קבלנים, עם קבוצות רכישה, ועם ועדי העובדים המובילים בישראל. אנו גוף עצמאי ומספקים ייעוץ וייצוג אובייקטיבי מול הבנקים וגופי המימון בישראל. מכיוון שכך, איננו כפופים, מחויבים או נאמנים לשום גורם, למעט קהל הלקוחות שלנו.

נשמח לחלוק איתכם את הידע העצום שצברנו במטרה לעשות סדר בתהליך המורכב של לקיחת המשכנתא ולהוביל אתכם לרכישה נכונה שתיטיב עם התיק הפיננסי הכולל שלכם.

המומחים שלנו זמינים וישמחו לשמוע מכם בכל עת. השאירו פרטיו בטופס ונחזור אליכם.

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: