בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

ייעוץ משכנתאות בדרך הנכונה

ייעוץ משכנתאות - בוחרים במסלול הנכון

כאשר ניגשים לבחור משכנתא ההיצע נראה גדול מאוד. מסלולים, מדרגות, בנקים שונים. לא ברור במה נכון לבחור. בין היתר עולות שאלות כמו- - איך נדע שנוכל לעמוד בהחזרים? איך מחשבים את הריבית? מתי יהיה נכון לעשות מחזור משכנתא?

מחלקת ייעוץ המשכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על מנת לענות לכם על כל השאלות האלה, ועל עוד רבות אחרות, ולסייע לכם לעשות את הצעד הגדול של לקיחה בצורה נכונה וחכמה דרך חברת ייעוץ משכנתאות.

בין אם אתם עומדים היום לפני לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם, ובין אם עשיתם זאת בעבר והגיע הזמן למחזר, בין אם אתם קונים בית למגורים או שאתם משקיעים מקצועיים - אנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך. ייעוץ מקצועי יסייע לכל אחד לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

ייעוץ משכנתא הוא מומחיות לכל דבר, ולכן בלקיחת חברה לייעוץ משכנתאות הוא שירות שיוכל לחסוך לכם לא מעט כסף, אם יתבצע נכון. לא בטוחים, התקשרו אלינו לשיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות לטובת ייועץ משכנתאות מומחה. 

 

חברת ייעוץ משכנתאות - אפק פתרונות מימון

חברת ייעוץ משכנתאות - מחלקה מיוחדת באפק פתרונות מימון

מחלקת ייעוץ משכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על ידי בנקאים לשעבר, כלכלנים ומשפטנים בעלי ניסיון מצטבר של מעל עשור בתחום המשכנתאות וגיוס האשראי. במהלך השנים ליווינו בהצלחה מעל 400 תיקי משכנתא.

אנו מספקים שירותי ייעוץ משכנתאות וגיוס אשראי עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה עם קבלנים, קבוצות רכישה, וועדי העובדים המובילים בישראל. אפק הינו עצמאי המספק ייעוץ וייצוג אובייקטיבי מול הבנקים וגופי המימון בישראל. מכיוון שכך, איננו כפופים, מחויבים או נאמנים לשום גורם, למעט קהל הלקוחות שלנו.

נשמח לחלוק אתכם את הידע העצום שצברנו במטרה לעשות סדר בתהליך המורכב של לקיחת המשכנתא.

בכל עת תוכלו להיעזר במומחים שלנו. התקשרו עכשיו.

עדכון אחרון: 7/26/2020 1:20:00 PM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: