בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475

משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

משכנתאות

כאשר ניגשים לבחור משכנתא ההיצע נראה גדול מאוד. מסלולים, מדרגות, בנקים שונים. לא ברור במה נכון לבחור. בין היתר עולות שאלות כמו- - איך נדע שנוכל לעמוד בהחזרים? איך מחשבים את הריבית? מתי יהיה נכון לעשות מחזור משכנתא?

מחלקת ייעוץ המשכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על מנת לענות לכם על כל השאלות האלה, ועל עוד רבות אחרות, ולסייע לכם לעשות את הצעד הגדול של לקיחת המשכנתא בצורה נכונה וחכמה.

בין אם אתם עומדים היום לפני לקיחת המשכנתא הראשונה שלכם, ובין אם עשיתם זאת בעבר והגיע הזמן למחזר, בין אם אתם קונים בית למגורים או שאתם משקיעים מקצועיים - אנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך. ייעוץ מקצועי יסייע לכל אחד לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר.

תכנון המשכנתא הוא מומחיות לכל דבר, ולכן ייעוץ משכנתא הוא שירות שיוכל לחסוך לכם לא מעט כסף, אם יתבצע נכון. לא בטוחים, התקשרו אלינו לשיחת ייעוץ ראשוני ללא עלות עם יועץ משכנתאות מומחה. 

 

משכנתאות

מחלקת ייעוץ משכנתאות

מחלקת ייעוץ משכנתאות של אפק פתרונות מימון הוקמה על ידי בנקאים לשעבר, כלכלנים ומשפטנים בעלי ניסיון מצטבר של מעל עשור בתחום המשכנתאות וגיוס האשראי. במהלך השנים ליווינו בהצלחה מעל 400 תיקי משכנתא.

אנו מספקים שירותי ייעוץ משכנתא וגיוס אשראי עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. העבודה מתבצעת בשיתוף פעולה עם קבלנים, קבוצות רכישה, וועדי העובדים המובילים בישראל. אפק הינו עצמאי המספק ייעוץ וייצוג אובייקטיבי מול הבנקים וגופי המימון בישראל. מכיוון שכך, איננו כפופים, מחויבים או נאמנים לשום גורם, למעט קהל הלקוחות שלנו.

נשמח לחלוק אתכם את הידע העצום שצברנו במטרה לעשות סדר בתהליך המורכב של לקיחת המשכנתא.

בכל עת תוכלו להיעזר במומחים שלנו. התקשרו עכשיו.

עדכון אחרון: 4/21/2020 11:28:00 AM
מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: