בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

עסקים רבים כבר גילו את הערך הרב של הלוואות חוץ בנקאיות, העלו את הביקוש והורידו את אחוז הזוכים לקבל הלוואה. כיום רק כ-30% מהבקשות מאושרות. איזו הלוואה חוץ בנקאית הכי טובה עבור העסק שלכם וכיצד תוכלו לסלול בקלות את הדרך לקבלתה?

במשך שנים נהנו הבנקים ממונופול בתחום ההלוואות, והיה לכך מחיר יקר עבור יזמים שרצו לגייס הון התחלתי, או עסקים שרצו להרחיב את פעילותם. המצב הזה השתנה עם כניסתן לשוק של קרנות ייעודיות להלוואות לעסקים ועם גופים חוץ בנקאיים שונים. כיום הן כבר כתובת אוטומטית עבור רוב העסקים המעוניינים בגיוס מימון, והבנק משמש רק שחקן נוסף בזירה תחרותית המשרתת בראש ובראשונה את צרכן האשראי - הלא הוא העסק.

היתרונות הרבים של הלוואות חוץ בנקאיות

יזמים ועסקים שמחפשים ריבית נוחה, פריסת תשלומים רחבה, מסגרת אשראי גמישה ושירות ברמה גבוהה, יודעים שעליהם לבחון תחילה את האפשרות לקבלת הלוואה חוץ בנקאית. הלוואות חוץ בנקאיות הן הדרך לגיוס אשראי בשיטת ה-Tailor Made"", בה מותאם המוצר לצרכים הייחודיים של כל עסק ועסק.

ההלוואות קלות לביצוע, הן מהירות, לא דורשות היערכות מיוחדת או עריכת שינויים בחשבון הבנק, והן נפרסות להחזרים נוחים. היתרונות העיקריים של הלוואות חוץ בנקאיות עבור עסקים:

  • אין צורך לשנות את מסגרת חשבון הבנק או להיכנס למשיכת יתר
  • ניתן לאחד הלוואות קודמות ש"חונקות" את החשבון ולהחליפן עם הלוואה חוץ בנקאית אחת
  • ניתן לפרוס את תשלומי ההחזר בהתאם לצרכים של העסק
  • סוגים רבים של הלוואות חוץ בנקאיות ניתנות ללא הצגת ערבויות, או עם ערבויות נמוכות

אילו הלוואות נוספות קיימות שהן חוץ בנקאיות?

חשוב לזכור שהלוואה לעסק אינה "מוצר מדף", כי אם מוצר מורכב שיש להתאימו לצרכי העסק המשתנים מעת לעת. כך, לייעוץ וליווי מקצועי הנוגע להתאמה האופטימלית של ההלוואה לעסק הספציפי עשויות להיות השלכות גדולות על גיוס המימון ועל העתיד הפיננסי של העסק.

אלה הגופים המומלצים לבקשת הלוואה חוץ בנקאית בתנאים מצוינים:

  1. הקרן להלוואות בערבות המדינה: הלוואות הקרן נועדו לסייע בהקמת עסק חדש, בסגירת פערי תזרים ומימון ההון החוזר, וכן בפיתוח והשקעה בעסק. הקרן מציעה ריבית נמוכה, תנאי החזר נוחים וכן ביטחונות נמוכים. הלוואה בגובה עד 500,000 ₪ מוענקת לעסקים חדשים ולעסקים בעלי מחזור שנתי של עד 6.25 מיליון ₪, והלוואה בשיעור של עד 8% מהמחזור השנתי האחרון מוענקת לעסקים בעלי מחזור שנתי הנע בין 6.25 מיליון ₪ ל-100 מיליון ₪.
  2. קרן נתן: קרן פילנתרופית לעידוד יזמות בישראל, המעניקה לעסקים חדשים הלוואות בגובה של עד 240,000 ₪, ללא ריבית וללא ביטחונות. הענקת האשראי מוגבלת להקמת עסק חדש וראשון בלבד. היזם נדרש להציג רעיון מגובש, ניסיון רלוונטי ותוכנית עסקית שמעידה על צפי של שגשוג ויכולת החזר של ההלוואה.
  3. קרן פועלים לעסקים: קרן פועלים לעסקים הוא מיזם משותף של בנק הפועלים וכלל ביטוח, המעניק הלוואה חוץ בנקאית לעסקים בהקמה שטרם החלו לפעול, וכן לעסקים קיימים בעלי מחזור מכירות שנתי של עד 25 מיליון ₪ בשנה. הקרן מעניקה הלוואה חוץ בנקאית בגובה של עד 500,000 ₪ או בשיעור של עד 10% ממחזור ההכנסות השנתי של העסק. ההלוואה נושאת ריבית אטרקטיבית, החזרי התשלומים נוחים, כולל גרייס (דחיית תשלומים) של עד 12 חודשים.
  4. קרנות הסוכנות היהודית: הסוכנות היהודית הקימה קרנות שמטרתן העיקרית היא לסייע ליזמים ולבעלי עסקים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. ההלוואות ניתנות לעסקים מהגליל, מהנגב ומירושלים, ולבעלי עסקים מהקהילה האתיופית, מהמגזר החרדי, מהמגזר הערבי, יוצאי קווקז ועולים חדשים. ההלוואות מיועדות לצורך פיתוח כלכלי, עידוד צמיחה עסקית, יצירת מקומות תעסוקה וחיזוק הפריפריה. ניתן לקבל הלוואה עד לגובה 300,000 ₪ בריבית פריים + 1.5%, עם הון עצמי בשיעור של 20%, עם תקופת החזר של עד 72 חודשים.
  5. הלוואות לעסקים של ויזה כאל: הלוואה חוץ בנקאית לעסקים קטנים ובינוניים המתקבלות בתהליך פשוט ומהיר. גובה ההלוואות נע בין 100,000 ₪ ועד 300,000 ₪ ללא צורך בהעמדת ביטחונות כלל, עם תקופת החזר של שנתיים עד שלוש שנים, בריבית פריים + 4%. פירעון ההלוואה הוא על בסיס חודשי, עם אפשרות לקבלת גרייס (דחיית תשלומים) למשך עד חצי שנה.
  6. הלוואוה חוץ בנקאית במימון פרטי: במקרה שהעסק אינו מתאים לאחד הגופים שצוינו, או שהוא זקוק להלוואה נוספת, ניתן לגייס הלוואות כאלה גם באמצעות משקיעים פרטיים ואסטרטגיים, מיזוג לשלד בורסאי והנפקות בבורסה, וכן הלוואות מגופים מוסדיים.

הלוואות חוץ בנקאיות לזוג הורים

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

עסקים רבים כבר גילו את הערך הרב הגלום בהלוואה כזו, וגם העלו מאוד את הביקוש שלהן, וכך רק כ-30% מהבקשות לקבלת הלוואה מאושרות. עם זאת, בזכות הידע, הניסיון, וההיכרות האישית של אפק עם מנהלי הקרנות והנהלים על פיהן הן עובדות, לקוחותינו זוכים לאחוזים גדולים של קבלת הלוואות, עם שיעור הצלחה יוצא דופן של 83%.

ניסיוננו העשיר וההיכרות המעמיקה שלנו עם דרישות מסלולי ההלוואה השונים, מאפשר לנו לבנות עבור לקוחותינו תכניות עסקיות המותאמות לכל אחד ממסלולי ההלוואות, ולהדריך את בעלי העסק כיצד להתכונן לקראת הריאיון האישי עם מנהלי הקרנות, ולהעלות בעשרות אחוזים את סיכוייהם לקבלת הלוואה חוץ בנקאית.

מעוניינים לקבל הלוואה חוץ בנקאית?

צרו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, ואנו נבחן את סיכוייכם לקבל את ההלוואה הנחוצה לכם

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: