בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
03-7757475
product image

הלוואות בערבות מדינה

מהי הלוואה בערבות מדינה?

הקרן להלוואות בערבות מדינה נוצרה במטרה לסייע לעסקים קטנים ובינוניים לגייס אשראי, אשר יוביל לצמיחה במשק. הלוואה בערבות מדינה היא למעשה הלוואה בנקאית ארוכת טווח לכל דבר, אך ההבדל הוא שהמדינה מבטיחה לבנק מתן ערבות על עיקר הסכום (75%-90% ממנו) שהבנק נותן לעסק ולכן הבנק אינו נמצא בסיכון מבחינת ביטחונות.צריכים תזרים מזומנים? אפק פתרונות מימון *2669

מבין יתרונותיה:

  • ריבית נמוכה יחסית (2.5-3% + פריים)
  • בטחונות נמוכים מצד מקבל ההלוואה
  • טווח החזר ארוך יחסית (5 שנים)
  • אינה מקשה על מקבל ההלוואה לקחת הלוואות עתידיות

אורכו של תהליך גיוס הלוואה בערבות המדינה

תהליך גיוס ההלוואה אורכו כחודש ימים, ולכן כדאי להגיש בקשה להלוואה זו כמה שיותר מוקדם בתהליך הקמת העסק, אך גם אם תהליך הקמת העסק כבר החל – ניתן לבקש הלוואה עבור השקעה רטרואקטיבית של עד 3 חודשים.

תנאי סף לקבלת הלוואה בערבות מדינה לעסקים קטנים

בעל עסק קטן (שאינו פטור ממס) או בינוני אשר המחזור העסקי שלו עד 100 מיליון ₪ בשנה, אין לו חובות למדינה, אינו לקוח מוגבל ואין נגדו הליכים משפטיים, יכול לבקש מ-100,000 ₪ ועד 500,000 ₪ (או 8% מהמחזור של שנה שעברה, הגבוה מביניהם) עבור פתיחת עסק או השקעה בעסק קיים מכל תחום.

כיצד להגדיל את הסיכויים לקבלת הלוואה בערבות מדינה?

התנאים הנ"ל מספיקים אך ורק לבקשת ההלוואה ואינם מבטיחים את קבלתה. על מנת להגדיל את הסיכויים של העסק לקבלת ההלוואה, כדאי להתייעץ עם גוף מתאם אשר יוכל לברר את כל הפרטים עבור בעל העסק ולהמליץ עליו מול הבנק כמועמד ראוי לקבלת ההלוואה. חברת אפק פתרונות מימון מתמחה בסיוע לחברות, עסקים ויזמים לגייס אשראי דרך הקרן להלוואות בערבות מדינה, צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות בה נבחן את הצרכים ואפשרויות הגיוס של העסק שלכם.

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: