בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
6378*

אשראי מהקרן החדשה של לאומי קארד

אפק - פתרונות מימון מתמחה בהשגת אשראי חוץ בנקאי עבור עסקים מקרנות ומגופים חוץ בנקאיים שונים בתנאים מעולים. בין היתר אנו מתמחים בגיוס הלוואות לעסקים מקרן לאומי קארד, המתאימות לצרכים של חברות קטנות ובינוניות.

הלוואות לעסקים של לאומי קארד מתקבלות בתהליך פשוט ומהיר, ומאפשרות להגדיל את האשראי הזמין לעסק מבלי להעמיס על האובליגו. אחד היתרונות הגדולים של הלוואה זאת היא שאין צורך בהעמדת בטחונות כלל.

גובה ההלוואות נע בין 100,000 ₪ ועד 500,000 ₪ למשך שנתיים עד חמש שנים, בריבית אטרקטיבית. פירעון ההלוואה הוא על בסיס חודשי, עם אפשרות לקבלת גרייס (דחיית תשלומים) למשך עד חצי שנה.

התנאים לקבלת אשראי חוץ בנקאי של לאומי קארד:

  • עסק בעל וותק פעילות של לפחות שנה
  • חשבון בי"ע או בעליו אינם מוגבלים, ולא הוגבלו במהלך השנתיים האחרונות
  • לבי"ע / לבעליו לא קיימים תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, שקים שחזרו בשנה האחרונה, תביעות ע"י בנק
  • בי"ע/בעליו אינם מעורבים בפלילים
  • תקופת האשראי הינה עד 5 שנים.
  • ריבית – ריבית אטרקטיבית במיוחד שתתומחר עבור כל עסקה בנפרד.
  • עלות העמדת אשראי 1% , מינימום 1,000 ₪ מקסימום 5,000 ₪ 

איך ניתן לקבל הלוואה?

הביקוש המתחזק בקרב עסקים לקבלת אשראי חוץ בנקאי, הביא למגמת ירידה באישורים הניתנים למתן הלוואות לעסקים. שיתוף הפעולה של אפק עם קרן לאומי קארד מאפשר ללקוחותינו לקצר את הדרך ולהעלות משמעותית את הסיכויים לקבלת ההלוואה. ניסיוננו הרב מול הגופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות, מאפשר לנו להכיר לעומק את תהליכי קבלת ההחלטות בנוגע למתן ההלוואות, ולפעול בהתאם כך שלקוחותינו יזכו לקבל את המימון הדרוש להם. המספרים מדברים בעד עצמם: בעוד שרק 30% מבקשות האשראי החוץ בנקאי מאושרות, אישורי ההלוואות ללקוחותינו עומדים על 83%.

אשראי חוץ בנקאי

איך אנחנו עושים את זה?

בקשת הלוואות לעסקים צריכה להיות מתוכננת ומדויקת על מנת שהיא תאושר. בחירה נכונה של היקף ההלוואה, בניית תכנית עסקית המותאמת לענף הספציפי בו העסק פועל, וכן הכנה מדוקדקת לראיון עם נותני ההלוואה - לכל אלה השפעה ישירה על החלטת הגוף אם לאשר או לדחות את הבקשה לקבלת אשראי. לפני הגשת בקשה אנו עורכים בחינה מעמיקה של צרכי העסק ושל מצבו הפיננסי, בוחרים במסלול המימון המתאים ואז ניגשים לכתיבת תוכנית עסקית מותאמת למסלול בו בחרנו ולהכנה מיטבית לראיון. 

הפעילות נעשית בצורה שקופה, בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת אשראי חוץ בנקאי מקרן לאומי קארד.

מספר מדרגים:48 דירוג ממוצע:4.3
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: