בדוק כמה ניתן לגייס לעסק שלך
לכל שאלה חייגו:
09-8788669

אשראי ויזה כאל

אשראי חוץ בנקאיאפק - פתרונות מימון מתמחה בהשגת אשראי חוץ בנקאי עבור עסקים מקרנות ומגופים חוץ בנקאיים שונים בתנאים מעולים. בין היתר אנו מתמחים בגיוס הלוואות לעסקים מחברת ויזה כאל, המתאימות לצרכים של חברות קטנות ובינוניות.

הלוואות לעסקים של כאל מתקבלות בתהליך פשוט ומהיר, ומאפשרות להגדיל את האשראי הזמין לעסק מבלי להעמיס על האובליגו. אחד היתרונות הגדולים של הלוואה זאת היא שאין צורך בהעמדת בטחונות כלל.

גובה ההלוואות נע בין 100,000 ₪ ועד 300,000 ₪ למשך שנתיים עד שלוש שנים, בריבית פריים + 4%. פירעון ההלוואה הוא על בסיס חודשי, עם אפשרות לקבלת גרייס (דחיית תשלומים) למשך עד חצי שנה.

התנאים לקבלת אשראי חוץ בנקאי של כאל:

  • חברה בע"מ בעלת ותק של שנתיים ומעלה
  • החברה אינה פעילה באחד מהענפים הבאים: הייטק, יהלומים, יזמות נדל"ן, נותני שירות מטבע ומנכי שיקים, הימורים, תכנים למבוגרים וחיפוש גז ונפט
  • הון עצמי בשיעור של למעלה מ-10%
  • רווח תפעולי ורווח נקי חיובי במהלך השנתיים האחרונות
  • יחס אובליגו בבנקים להכנסות נמוך מ-40% ואצל יבואנים נמוך מ-60%
  • יחס ה-EBITDA לחלויות השוטפות והוצאות המימון גבוה מ-1.25
  • החברה ללא חשבון מוגבל, ללא שיקים חוזרים בשל אי כיסוי במהלך החצי שנה האחרונה, לא קיים צו כינוס נכסים או פשיטת רגל, וכן לא קיים תיק פתוח בהוצל"פ בסכום מהותי 

אשראי חוץ בנקאי

איך ניתן לקבל הלוואה?

הביקוש המתחזק בקרב עסקים לקבלת אשראי חוץ בנקאי, הביא למגמת ירידה באישורים הניתנים למתן הלוואות לעסקים. שיתוף הפעולה של אפק עם אשראי ויזה כאל מאפשר ללקוחותינו לקצר את הדרך ולהעלות משמעותית את הסיכויים לקבלת ההלוואה. ניסיוננו הרב מול הגופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות, מאפשר לנו להכיר לעומק את תהליכי קבלת ההחלטות בנוגע למתן ההלוואות, ולפעול בהתאם כך שלקוחותינו יזכו לקבל את המימון הדרוש להם. המספרים מדברים בעד עצמם: בעוד שרק 30% מבקשות האשראי החוץ בנקאי מאושרות, אישורי ההלוואות ללקוחותינו עומדים על 83%.

אשראי חוץ בנקאי

איך אנחנו עושים את זה?

בקשת הלוואות לעסקים צריכה להיות מתוכננת ומדויקת על מנת שהיא תאושר. בחירה נכונה של היקף ההלוואה, בניית תכנית עסקית המותאמת לענף הספציפי בו העסק פועל, וכן הכנה מדוקדקת לראיון עם נותני ההלוואה - לכל אלה השפעה ישירה על החלטת הגוף אם לאשר או לדחות את הבקשה לקבלת אשראי. לפני הגשת בקשה אנו עורכים בחינה מעמיקה של צרכי העסק ושל מצבו הפיננסי, בוחרים במסלול המימון המתאים ואז ניגשים לכתיבת תוכנית עסקית מותאמת למסלול בו בחרנו ולהכנה מיטבית לראיון. 

הפעילות נעשית בצורה שקופה, בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאם ליעדים שהוגדרו מראש, על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

מטרת ההלוואה מימון הון חוזר השקעה
סכום ההלוואה 100,000 - 300,000 ש"ח
תקופת ההלוואה שנתיים שלוש שנים
פירעון ההלוואה

פירעון חודשי קרן וריבית

עד חצי שנה גרייס על הקרן

פירעון חודשי קרן וריבית

עד חצי שנה גרייס על הקרן

ריבית פריים + 4%
עמלה חד פעמית 300 ש"ח
ביטחונות

ערבות אישית

ביטחונות נוספים - ייקבעו במסגרת ניתוח הבקשה

ערבות אישית

שעבוד הציוד הממומן

ביטחונות נוספים - ייקבעו במסגרת ניתוח הבקשה

 

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת אשראי חוץ בנקאי מויזה כאל

עדכון אחרון: 11/8/2017 3:43:00 PM
מספר מדרגים:39 דירוג ממוצע:4.1
דירוג:

שותפים עסקיים

כמה ניתן לגייס לעסק שלכם?
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: